Dizi "Aşk Yakar"

Aşk Yakar 26. Bölüm İzle 26 Şubat 2022 Cumartesi

Aşk Yakar Dizisi 26. Bölüm İzle

26 Şubat 2022 Cumartesi

MEHEK KENDİ İŞİNİ KURUYOR

Aşk Yakar’da bu akşam Shaurya tarafından sürekli engellenen Mehek kendi işini kurmaya karar verir. Mehek yeni işinde başarılı olabilecek mi? Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Aşk Yakar 26 Şubat Cumartesi günü yayınlanan son bölümü 26. bölümüyle izle7.com’da.

26. Bölüm

Mehek yeni bir iş arayışına girer. Shaurya onu kötü niyetli iş verenlerden korumak için elinden geleni yapar. Fakat Mehek onun engellemelerinden sıkılır ve ona kızar. Öfkelenen Shaurya tanıdığı restoran sahiplerini arayıp Mehek’i işe almamaları konusunda onları uyarır. Shaurya’nın yaptıklarını öğrenen Mehek, kendi işini kurmaya karar verir. Bir kamyoneti kendi imkanlarıyla seyyar bir restorana çeviren Mehek, Shaurya’nın restoranının karşısına park eder. Mehek, yeni işinde başarılı olabilecek mi?

***

Dizinin Konusu:
Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
Yapım: 2016-2018
Ülke: Hindistan

Eklenme Tarihi: 2022/02/25
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE