Dizi "Aşk Yakar"

Hafta İçi - 23:15

Aşk Yakar 27. Bölüm İzle 28 Şubat 2022 Pazartesi

Aşk Yakar Dizisi 27. Bölüm İzle

28 Şubat 2022 Pazartesi

MEHEK BAŞKASIYLA EVLENECEK

Aşk Yakar’da bu bölüm Kanta Mehek’i Shaurya’dan uzak tutmak için biriyle evlendirmeye karar verir. Shaurya Mehek’in evleneceğini öğrendiğinde ne yapacak? Kanal 7’nin sevilen dizisi Aşk Yakar 28 Şubat Pazartesi günü yayınlanan son bölümü 27. bölümüyle izle7.com’da.

27. Bölüm

Shaurya sürekli Mehek’in etrafında dolanmaya başlar. Bunu gören Karuna Mehek’i Shaurya’dan uzak tutmaya karar verir. Yeğeni için uygun bir damat adayı bulan Karuna bu fikrini Mehek’e açar. Bir yanda aşkı bir yanda ailesi olan Mehek köşeye sıkışır. Yengesinin bulduğu damat adayıyla buluşmak zorunda kalan Mehek, durgun haliyle herkesin dikkatini çeker. Shaurya ise Mehek’in bir sorunu olduğunu düşünür. Mehek’in bir başkasıyla evleneceğini öğrenen Shaurya ne yapacak?

***

Dizinin Konusu:
Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
Yapım: 2016-2018
Ülke: Hindistan

Eklenme Tarihi: 2022/02/28
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE