Dizi "Aşk Yakar"

Hafta İçi - 23:15

Aşk Yakar 28. Bölüm İzle 1 Mart 2022 Salı

Aşk Yakar Dizisi 28. Bölüm İzle

1 Mart 2022 Salı

ACEY MEHEK’İ KAÇIRIYOR

Aşk Yakar’da bu akşam Acey Mehek’i kaçırır ve onu öldürmek ister. Mehek’in başına gelenleri öğrenen Shaurya onu bulabilecek mi? Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Aşk Yakar 1 Mart Salı günü yayınlanan son bölümü 28. bölümüyle izle7.com’da.

28. Bölüm

Shaurya Mehek’in evleneceğini öğrenince çok sinirlenir ve buna engel olmak için her şeyi yapar. Kanta Shaurya’yı durdurmak ister fakat başarılı olamaz. Sonunda Mehek’i başkasıyla evlenmekten vazgeçiren Shaurya büyük zaferinin tadını çıkarır. Fakat Mehek’in eski nişanlısı Acey, onlara zarar vermek için sinsi bir plan yapar. Mehek’i kaçırıp ona zarar vermeyi düşünen Acey, arkadaşıyla birlikte harekete geçer. Mehek’i tuzağa düşürüp ormana kaçıran Acey, onu öldürmeyi kafasına koyar. Her yerde Mehek’i arayan Shaurya onu zamanında bulabilecek mi?

***

Dizinin Konusu:
Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
Yapım: 2016-2018
Ülke: Hindistan

Eklenme Tarihi: 2022/02/28
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE