Dizi "Aşk Yakar"

Aşk Yakar 29. Bölüm İzle 2 Mart 2022 Çarşamba

Aşk Yakar Dizisi 29. Bölüm İzle

2 Mart 2022 Çarşamba

SHAURYA MEHEK’İ DURDURABİLECEK Mİ?

Aşk Yakar’da bu akşam Shaurya Mehek’e olan duygularını açar fakat Kanta onları bir araya getirmemek için elinden geleni yapar. Mehek’i kaybetmek istemeyen Shaurya ne yapacak? Kanal 7’nin sevilen dizisi Aşk Yakar 2 Mart Çarşamba günü yayınlanan son bölümü 29. bölümüyle izle7.com’da.

29. Bölüm

Shaurya Mehek’i Acey’in elinden kurtarmayı başarır. Mehek’ten uzun zaman haber alamayan Kanta ise çok endişelenir. Shaurya’yı Mehek’ten uzak tutmak isteyen Kanta uzaklaştırma kararı çıkartır. Shaurya ise Mehek’e olan duygularını açmak için her fırsatı değerlendirir. Mehek Shaurya ve Kanta arasında kalır. Kanta Shaurya’dan tamamen kurtulmak için Mehek’le birlikte Delhi’den taşınmaya karar verir. Mehek’i sonsuza kadar kaybetme korkusu yaşayan Shaurya ne yapacak?

***

Dizinin Konusu:
Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
Yapım: 2016-2018
Ülke: Hindistan

Eklenme Tarihi: 2022/03/01
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE