Dizi "Aşk Yakar"

Hafta İçi - 23:15

Aşk Yakar 30. Bölüm İzle 3 Mart 2022 Perşembe

Aşk Yakar Dizisi 30. Bölüm İzle

3 Mart 2022 Perşembe

SHAURYA PES EDECEK Mİ?

Aşk Yakar’da bu akşam Kanta Mehek’i Shaurya’dan uzak tutmaya çalışsa da başarılı olamaz. Shaurya tüm engellemelere rağmen düğünü yapabilecek mi? Kanal 7’nin sevilen dizisi Aşk Yakar 3 Mart Perşembe günü yayınlanan son bölümü 30. bölümüyle izle7.com’da.

30. Bölüm

Kanta ve ailesi eşyalarını toparlar ve taşınmak için harekete geçer. Bunu öğrenen Shaurya ise hemen bire plan yapar ve onları durdurmaya çalışır. Mehek ve kendi adına düğün davetiyesi hazırlatan Shaurya herkese bir hafta içinde evleneceklerini söyler. Kanta buna engel olmak için elinden geleni yapmaya kararlıdır. Mehek ise yengesi ve sevdiği adam arasında kalmanın acısını yaşar. Kanta Shaurya’yı evden uzak tutmak için yeğenlerini çağırır ve onu dövmelerini ister. Shaurya Kanta’nın yaptığı bu hamle karşısında geri çekilecek mi?

***

Dizinin Konusu:
Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
Yapım: 2016-2018
Ülke: Hindistan

Eklenme Tarihi: 2022/03/02
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE