Dizi "Aşk Yakar"

Aşk Yakar 33. Bölüm İzle 9 Mart 2022 Çarşamba

Aşk Yakar Dizisi 33. Bölüm İzle

9 Mart 2022 Çarşamba

SVETLANA’DAN ÇİRKİN HAREKET

Aşk Yakar’da bu akşam Shaurya tüm mal varlığını Mehek’in üzerine geçirerek Kanta’nın güvenini kazanır. Svetlana ise Mehek’i herkesin içinde aşağılar. Nişanlısının küçük düşmesine sinirlenen Shaurya ne yapacak?

33. Bölüm

Shaurya ve Mehek Kanta hariç herkesin rızasını alır. Shaurya Kanta’yı ikna etmek için onunla konuşur. Kanta ise tüm mal varlığın ı Mehek’in üzerine yaparsa Shaurya’ya inanacağını söyler. Shaurya onun bu isteğini gerçekleştirince Kanta onun aşkına inandığını dile getirir. Shaurya Mehek için kendi restoranında özel bir parti verir. Planları tutmayan Svetlana bu partide harekete geçer ve Mehek’i herkesin içinde aşağılar. Çok öfkelenen Shaurya Svetlana’ya ne yapacak?

***

Dizinin Konusu:
Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
Yapım: 2016-2018
Ülke: Hindistan

Eklenme Tarihi: 2022/03/08
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE