Dizi "Aşk Yakar"

Aşk Yakar 34. Bölüm İzle 10 Mart 2022 Perşembe

Aşk Yakar Dizisi 34. Bölüm İzle

10 Mart 2022 Perşembe

SHAURYA’YA BÜYÜK SÜRPRİZ

Aşk Yakar’da bu akşam Shaurya bir anda öz anneannesini bulur. Shaurya’nın geçmişini öğrenmemesini isteyen Karuna anneanneyi evden gönderebilecek mi? Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Aşk Yakar 10 Mart Perşembe günü yayınlanan son bölümü 34. bölümüyle izle7.com’da.

34. Bölüm

Shaurya annesinin bir kadınla konuştuğunu görür ve o kadının kim olduğunu merak eder. Karşısında öz anneannesini gören Shaurya annesinin kendisine yıllarca yalan söylediğini düşünür. Shaurya’nın karanlık geçmişinin gün yüzüne çıkmasını istemeyen Karuna ise anneannenin bir an önce evden gitmesini ister. Karuna’dan daha fazla para almak isteyen anneanne ise Shaurya’nın duygularıyla oynar. Shaurya anneannesinin gerçek yüzünü görebilecek mi?

***

Dizinin Konusu:
Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
Yapım: 2016-2018
Ülke: Hindistan

Eklenme Tarihi: 2022/03/09
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE