Dizi "Aşk Yakar"

Hafta İçi - 23:15

Aşk Yakar 35. Bölüm İzle 14 Mart 2022 Pazartesi

Aşk Yakar Dizisi 35. Bölüm İzle

14 Mart 2022 Pazartesi

MEHEK VE SHAURYA’NIN DÜĞÜNÜ İPTAL Mİ OLACAK?

Aşk Yakar’da bu akşam Svetlana anneanneyle birlikte bir plan hazırlar ve Mehek ile Shaurya’nın evlenmesine engel olmaya çalışır. İkilinin planı işe yarayacak mı? Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Aşk Yakar 14 Mart Pazartesi günü yayınlanan son bölümü 35. bölümüyle izle7.com’da.

35. Bölüm

Shaurya anneannenin esas niyetini anlayamaz. Karuna Shaurya’yı ondan korumak istese de başarılı olamaz. Bu durumu fırsat bilen Svetlana Shaurya’nın Mehek’le evlenmesine engel olmak için anneanneyi kullanır. Onunla anlaşan Svetlana düğüne birkaç gün kala hain bir plan yapar. Anneanne Shaurya’yı arayıp Mehek’le evlenirse büyük bir uğursuzluk yaşayacaklarını söyler. Svetlana ve anneanne düğünü ertelemeyi başarabilecek mi?

***

Dizinin Konusu:
Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
Yapım: 2016-2018
Ülke: Hindistan

Eklenme Tarihi: 2022/03/10
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE