Dizi "Aşk Yakar"

Aşk Yakar 36. Bölüm İzle 15 Mart 2022 Salı

Aşk Yakar Dizisi 36. Bölüm İzle

15 Mart 2022 Salı

MEHEK KAÇIRILIYOR

Aşk Yakar’da bu bölüm Svetlana düğün öncesinde Mehek’i kaçırtır. Herkes düğün için hazırlanırken Shaurya Mehek’i bulmaya çalışır. Shaurya Mehek’i kurtarabilecek mi? Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Aşk Yakar 15 Mart Salı günü yayınlanan son bölümü 36. bölümüyle izle7.com’da.

36. Bölüm

Mehek ve Shaurya’nın düğünü öncesi işler iyice karışır. Shaurya’nın babası tüm mülkün Mehek’in üstüne olduğunu görünce çok öfkelenir. Mehek her ne kadar tüm mülkü kayınbabasına vermek istese de Shaurya buna engel olur. Öte yandan Svetlana ve anneanne harekete geçip düğün öncesinde Mehek’i kaçırtır. Mehek’in peşine düşen Shaurya onu derin bir çukurda bulur. Düğün için onları bekleyen aileleri ise iyice endişelenmeye başlar. Shaurya Mehek’i atıldığı çukurdan kurtarabilecek mi?

***

Dizinin Konusu:
Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
Yapım: 2016-2018
Ülke: Hindistan

Eklenme Tarihi: 2022/03/15
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE