Dizi "Aşk Yakar"

Aşk Yakar 37. Bölüm İzle 16 Mart 2022 Çarşamba

Aşk Yakar Dizisi 37. Bölüm İzle

16 Mart 2022 Çarşamba

SHAURYA GEÇMİŞİYLE YÜZLEŞİYOR

Aşk Yakar’da bu akşam Svetlana düğünü iptal etmek için elinden geleni yapar. Shaurya ise düğün için anlaştığı polis amiriyle tartışır. Shaurya nasıl bir sürprizle karşılaşacak? Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Aşk Yakar 16 Mart Çarşamba günü yayınlanan son bölümü 37. bölümüyle izle7.com’da.

37. Bölüm

Shaurya sonunda Mehek’i bulur ve düğünün yapılacağı otele götürür. Başlarına gelenlerden Svetlana’nın sorumlu olduğunu düşünen Shaurya ona gözdağı verir. Fakat Svetlana ve anneanne boş durmayıp Mehek’e barut yüklü bir şal hediye eder. Düğün sırasında Mehek’in şalı tutuşunca Shaurya çok öfkelenir. Shaurya güvenlik ihlali yaptığı için polis amirini suçlar. Sarhoş olan polis amiri ise Shaurya’ya asla bilmemesi gereken bir gerçeği açıklar. Geçmişiyle yüzleşen Shaurya öğrendikleri karşısında ne yapacak?

***

Dizinin Konusu:
Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
Yapım: 2016-2018
Ülke: Hindistan

Eklenme Tarihi: 2022/03/16
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE