Dizi "Aşk Yakar"

Aşk Yakar 38. Bölüm İzle 21 Mart 2022 Pazartesi

Aşk Yakar Dizisi 38. Bölüm İzle

21 Mart 2022 Pazartesi

MEHEK AİLESİNİ ÖLDÜREN KİŞİYİ ÖĞRENİYOR

Aşk Yakar’da bu bölüm Mehek, anne ve babasını öldüren kişinin Shaurya olduğunu öğrenince şok olur. Mehek’in ailesi gerçekleri öğrenecek mi? Ekranların sevilen Hint dizisi Aşk Yakar 21 Mart Pazartesi günü yayınlanan son bölümü 38. bölümüyle izle7.com’da.

38. Bölüm

Shaurya Mehek’in annesi ve babasının geçirdiği kazadan kendisinin sorumlu olduğunu öğrenince yıkılır. Ailesinin katili olduğunu Mehek’le paylaşmak isteyen Shaurya’yı Karuna durdurur. Fakat Mehek bu acı gerçeği tesadüfen öğrenir. Tüm dünyası başına yıkılan Mehek, Shaurya’ya tüm öfkesini kusar. Mehek’i sakinleştirmek isteyen Shaurya bir türlü başarılı olamaz. Düğünün son töreni için Shaurya’nın evine gelen Kanta, Mehek’te bir gariplik olduğunu hisseder. Mehek’in ailesi Shaurya hakkındaki gerçeği öğrenecek mi?

***

Dizinin Konusu:
Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
Yapım: 2016-2018
Ülke: Hindistan

Eklenme Tarihi: 2022/03/16
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE