Dizi "Aşk Yakar"

Her Gün 01:40

Aşk Yakar 39. Bölüm İzle 22 Mart 2022 Salı

Aşk Yakar Dizisi 39. Bölüm İzle

22 Mart 2022 Salı

MEHEK’İN KARARI NE OLACAK?

Aşk Yakar’da bu bölüm Mehek, anne ve babasının başına gelenleri ailesine anlatmaktan vazgeçer. Shaurya ise karakolda Mehek’i bekler. Mehek Shaurya’yı kurtaracak mı? Ekranların sevilen dizisi Aşk Yakar 22 Mart Salı günü yayınlanan son bölümü 39. bölümüyle izle7.com’da.

39. Bölüm

Mehek Shaurya ile ilgili öğrendiklerinden sonra gözyaşları içinde ailesinin evine gider. Mehek’in nesi olduğunu anlamaya çalışan Kanta Shaurya ile bir problem olduğunu düşünür. Onların konuşmalarına kulak misafiri olan Mehek, ailesine gerçekleri anlatmamaya karar verir. Shaurya ise geçmişte yaşananların cezasını ödemek için polise teslim olmaya karar verir. Suçunun ne olduğunu Mehek geldiğinde söyleyeceğini belirten Shaurya onun gelmesini bekler. Mehek geldiğinde Shaurya’nın yaptıklarını anlatacak mı?

***

Dizinin Konusu:
Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
Yapım: 2016-2018
Ülke: Hindistan

Eklenme Tarihi: 2022/03/21
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE