Dizi "Aşk Yakar"

Aşk Yakar 40. Bölüm İzle 23 Mart 2022 Çarşamba

Aşk Yakar Dizisi 40. Bölüm İzle

23 Mart 2022 Çarşamba

MEHEK VE SHAURYA BOŞANACAK MI?

Aşk Yakar’da bu bölüm Mehek’in büyükbabası Shaurya’yı tutuklatmak için harekete geçer. Ailesi Mehek’in Shaurya’dan boşanmasını ister. Mehek onların bu isteğini kabul edecek mi? Ekranların sevilen Hint dizisi Aşk Yakar 23 Mart Çarşamba günü yayınlanan son bölümü 40. bölümüyle izle7.com’da.

40. Bölüm

Mehek ailesinden gerçekleri gizler. Kanta Mehek ve Shaurya için bir davet verir. İkili bu davete gittiğinde Shaurya’nın daha önce Mehek’e yazdığı itiraf mektubu cebinden düşer. Mektubu bulan Kanta okudukları karşısında büyük bir şok yaşar ve Mehek’in ailesini Shaurya’nın öldürdüğünü herkese söyler. Duyduklarına inanamayan Mehek’in büyükbabası oğlu ve gelininin ölümünün sorumlularını tutuklatmaya karar verir. Mehek’in ailesi onun Shaurya’dan boşanmasını ister. Mehek onların bu isteğini kabul edecek mi?

***

Dizinin Konusu:
Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
Yapım: 2016-2018
Ülke: Hindistan

Eklenme Tarihi: 2022/03/22
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE