Dizi "Aşk Yakar"

Hafta İçi - 23:15

Aşk Yakar 41. Bölüm İzle 24 Mart 2022 Perşembe

Aşk Yakar Dizisi 41. Bölüm İzle

24 Mart 2022 Perşembe

MEHEK VE KARUNA’YA HAİN TUZAK

Aşk Yakar’da bu bölüm Svetlana ve anneanne Mehek’i öldürmek için harekete geçer. Karuna ve Mehek’ten kurtulmak isteyen ikili başarılı olabilecek mi? Ekranların sevilen dizisi Aşk Yakar 24 Mart Perşembe günü yayınlanan son bölümü 41. bölümüyle izle7.com’da.

41. Bölüm

Mehek yeniden Shaurya’nın evine gelir ve orada yaşayacağını söyler. Shaurya ise annesinin komaya girmesinden dolayı Mehek’i suçlar. Svetlana ise hem Mehek’ten hem de Karuna’dan kurtulmak için bir plan yapar. Karuna’nın bağlı olduğu makinaların fişini çekip suçu Mehek’e atmayı düşünen ikili onu da öldürmek ister. Mehek’in sütüne uyku ilacı atan anneanne, Svetlana’nın yardımıyla onu çatıdan aşağıdan atmayı planlar. Anneanne ve Svetlana’nın bu planı başarılı olacak mi?

***

Dizinin Konusu:
Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
Yapım: 2016-2018
Ülke: Hindistan

Eklenme Tarihi: 2022/03/23
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE