Dizi "Aşk Yakar"

Hafta İçi - 23:15

Aşk Yakar 42. Bölüm İzle 28 Mart 2022 Pazartesi

Aşk Yakar Dizisi 42. Bölüm İzle

28 Mart 2022 Pazartesi

MEHEK’İN BÜYÜK İKİLEMİ

Aşk Yakar’da bu akşam Shaurya Mehek’e güvenerek büyük bir yemek yarışmasına katılmayı ister. Mehek ise kuzeni ve kocası arasında kalır. Mehek kimin yanında yer alacak? Ekranların sevilen Hint dizisi Aşk Yakar 28 Mart Pazartesi günü yayınlanan son bölümü 42. bölümüyle izle7.com’da.

42. Bölüm

Şital, Mehek’i kullanarak kızı Sonal ve damadı Mohit’e yaklaşmayı düşünür. Ünlü bir yemek yarışması düzenleneceğini öğrenen Mohit, Mehek’le konuşup yarışmada yanlarında yer almasını ister. Şital bu yarışmada kazanılacak para ödülüne el koymayı planlar. Öte yandan Shaurya da Mehek’e güvenip yarışmaya katılmaya karar verir fakat Mehek’in Mohit’in yanında olacağını öğrenince büyük bir şok yaşar. Shaurya Mehek olmazsa yarışmayı kazanamayacağını söyleyerek onu ikna etmeye çalışır. Mehek yarışma için kimi seçecek?

***

Dizinin Konusu:
Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
Yapım: 2016-2018
Ülke: Hindistan

Eklenme Tarihi: 2022/03/25
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE