Dizi "Aşk Yakar"

Hafta İçi - 23:15

Aşk Yakar 43. Bölüm İzle 29 Mart 2022 Salı

Aşk Yakar Dizisi 43. Bölüm İzle

29 Mart 2022 Salı

MEHEK VE SHAURYA KARŞI KARŞIYA

Aşk Yakar’da bu bölüm Mehek ve Shaurya yarışmada rakip olur. Shaurya kazanmak için her yolu dener. Yarışmanın kazananı kim olacak? Ekranların sevilen dizisi Aşk Yakar 29 Mart Salı günü yayınlanan son bölümü 43. bölümüyle izle7.com’da.

43. Bölüm

Mehek yarışmada kuzeninin yanında olmayı tercih eder. Ona meydan okuyan Shaurya elini güçlendirmek için her şeyi yapar. Yarışma günü geldiğinde Mehek tüm ailesiyle birlikte hareket eder. Fakat yarışma kuralları her iki tarafı da çok zorlar. Shaurya üniversiteden bir arkadaşıyla anlaşıp onun yarışmada şefleri olmasını sağlar. Kendisini seçmeyen Mehek’ten intikam almak isteyen Shaurya her fırsatı değerlendirir. Bu büyük yarışta kim galip gelecek?

***

Dizinin Konusu:
Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
Yapım: 2016-2018
Ülke: Hindistan

Eklenme Tarihi: 2022/03/28
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE