Dizi "Aşk Yakar"

Aşk Yakar 50. Bölüm İzle 6 Mayıs 2022 Cuma

Aşk Yakar Dizisi 50. Bölüm İzle

6 Mayıs 2022 Cuma

MEHEK VEW SHAURYA’YA BÜYÜK TUZAK

Aşk Yakar’da bu bölüm Nikita büyük bir plan yapar ve Mehek’i tuzağa düşürür. Acil paraya ihtiyaç duyan Mehek’in verdiği karar ona neye mal olacak? Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Aşk Yakar 6 Mayıs Cuma günü yayınlanan son bölümü 50. bölümüyle izle7.com’da.

50. Bölüm

Shaurya’nın kuzeni Nikita, annesinin intikamını almak için harekete geçer. Mehek’in ailesini borçlu gösterip amcasını kaçırtan Nikita, adamlarına parayı alamazlarsa amcayı öldüreceklerini söyletir. Yüklü miktarda paraya ihtiyaç duyan Mehek yana yakıla Shaurya’yı arar. Fakat Nikitya’nın planı işe yarar ve Mehek Shaurya ile bir türlü konuşamaz. Nikita Mehek’i bulur ve restoranı ve evi ipotek ettirir. Nikita’nın ipotek belgesi olarak verdiği kağıtları imzalayan Mehek’i büyük bir sürpriz bekler. Mehek ve Shaurya gerçekleri öğrendiğinde ne yapacak?

***

Dizinin Konusu:
Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
Yapım: 2016-2018
Ülke: Hindistan

Eklenme Tarihi: 2022/05/05
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE