Dizi "Aşk Yakar"

Hafta İçi - 23:15

Aşk Yakar 51. Bölüm İzle 9 Mayıs 2022 Pazartesi

Aşk Yakar Dizisi 51. Bölüm İzle

9 Mayıs 2022 Pazartesi

MEHEK VE SHAURYA KÖŞEYE SIKIŞIYOR

Aşk Yakar dizisinde Mehek ve Shaurya zor zamanlarını aşmak için el ele verir. Fakat onların bölünmediğini gören düşmanları yeniden harekete geçer. Mehek ve ailesini nasıl bir sınav bekliyor? Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Aşk Yakar 9 Mayıs Pazartesi günü yayınlanan son bölümü 51. bölümüyle izle7.com’da.

51. Bölüm

Mehek, imzaladığı kağıtların satış belgesi olduğunu öğrenince büyük bir şok yaşar. Shaurya ise bu gerçeği öğrendiğinde duyduklarına inanamaz. Mehek, Shaurya’ya ulaşmak için her yolu denediğini fakat başarısız olduğunu söylese de onu kendisine inandıramaz. Herkes olayın şokundayken babaanne harekete geçer ve kalacak yerleri olmayan Shaurya ile ailesini kendi evine getirir. Mehek ailesini bir arada tutmaya çalışırken onları çok şaşırtacak bir gelişme daha yaşanır. Mehek ve Shaurya bu zorlukları nasıl yenecek?

***

Dizinin Konusu:
Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
Yapım: 2016-2018
Ülke: Hindistan

Eklenme Tarihi: 2022/05/07
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE