Dizi "Aşk Yakar"

Aşk Yakar 52. Bölüm İzle 10 Mayıs 2022 Salı

Aşk Yakar Dizisi 52. Bölüm İzle

10 Mayıs 2022 Salı

PAMİ’NİN SİNSİ PLANI İŞE YARAYACAK MI?

Aşk Yakar’da bu bölüm Pami, oğluyla birlikte Mehek ve Shaurya’ya hayatı zindan etmeye çalışır. Şital Pami’yi tehdit eder. Köşeye sıkışan Pami ne yapacak? Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Aşk Yakar 10 Mayıs Salı günü yayınlanan son bölümü 52. bölümüyle izle7.com’da.

52. Bölüm

Pami ve oğlu Acey, Mehek’ten intikam almak için onun evini elinden alır. Mehek’in ailesinin evine sığındığını gören Pami sahte bir evrak düzenleyerek o evi de kendi üzerine geçirir. Sokakta kalan Mehek ve Shaurya ailelerine kalacak bir yer ayarlamaya çalışır. Şital ise Pami’nin yanına gider ve kızının evsiz kalmasına izin vermeyeceğini söyler. Pami onun tehdidine aldırmayınca Şital yaptıkları tüm yolsuzlukları polise anlatacağını belirtir. Köşeye sıkışan Pami ve Acey ne yapacak?

***

Dizinin Konusu:
Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
Yapım: 2016-2018
Ülke: Hindistan

Eklenme Tarihi: 2022/05/09
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE