Dizi "Aşk Yakar"

Hafta İçi - 23:15

Aşk Yakar 53. Bölüm İzle 11 Mayıs 2022 Çarşamba

Aşk Yakar Dizisi 53. Bölüm İzle

11 Mayıs 2022 Çarşamba

MEHEK’İN ÖFKESİ

Aşk Yakar’da bu bölüm Acey, Mehek’i rahatsız etmek için arkadaşlarıyla birlikte onun evine gider. Mehek’i zor duruma düşürmek isteyen Acey’i nasıl bir sürpriz bekliyor? Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Aşk Yakar 11 Mayıs Çarşamba günü yayınlanan son bölümü 53. bölümüyle izle7.com’da.

53. Bölüm

Şital’in tehdidinden korkan Pami, Mehek’in ailesini arayarak evlerinde kiracı olarak kalabileceklerini söyler. Cihan bu teklifi kabul etmek istemese Shaurya kiracı olmaya razı gelir. Shaurya yeni bir yatırımcı bulmak için harekete geçer. Onun evden çıkışını fırsat bilen Acey, arkadaşlarıyla birlikte eve giderek Mehek’i rahatsız eder. Mehek ve ailedeki diğer kadınları rahatsız eden Acey haddini aşar. Çok öfkelenen Mehek, ona büyük bir ders vermek ister. Mehek’in hamlesi başarılı olacak mı?

***

Dizinin Konusu:
Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
Yapım: 2016-2018
Ülke: Hindistan

Eklenme Tarihi: 2022/05/10
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE