Dizi "Aşk Yakar"

Aşk Yakar 57. Bölüm İzle 17 Mayıs 2022 Salı

Aşk Yakar Dizisi 57. Bölüm İzle

17 Mayıs 2022 Salı

SHAURYA KAYBOLUYOR

Aşk Yakar’da bu bölüm Shaurya evin tapularını geri almaya çalışır. Mehek ise tüm planlarını ailesine anlatır. Karuna Shaurya’nın yaşadığını öğrenince çok şaşırır. Peki Shaurya nerede? Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Aşk Yakar 17 Mayıs Salı günü yayınlanan son bölümü 57. bölümüyle izle7.com’da.

57. Bölüm

Shaurya gizlice eski evine girer ve tapuları almayı kafasına koyar. Nikita ve Pami tapuların kasada güvende olduğunu düşünür. Fakat Shaurya bir şekilde kasanın şifresini doğru girmeyi başarır ve tapuları alır. Ailesine daha fazla yalan söylemek istemeyen Mehek onların yanına gelip her şeyi anlatır. Oğlunun yaşadığını öğrenen Karuna duydukları karşısında büyük bir şok yaşar. Bunca zaman oğlunun acısını yaşadığını söyleyen Karuna tüm öfkesini Mehek’ten çıkarır. Kalbi kırık olan Mehek Shaurya’ya ulaşmak ister fakat onu bir türlü bulamaz. Shaurya nerede?

Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük Hint dizisi Aşk Yakar 13 Mayıs Cuma günü yayınlanan son bölümü 55. bölümüyle izle7.com’da.

***

Dizinin Konusu:
Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
Yapım: 2016-2018
Ülke: Hindistan

Eklenme Tarihi: 2022/05/16
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE