Dizi "Aşk Yakar"

Hafta İçi - 23:15

Aşk Yakar 58. Bölüm İzle 18 Mayıs 2022 Çarşamba

Aşk Yakar Dizisi 58. Bölüm İzle

18 Mayıs 2022 Çarşamba

SVETLANA SHAURYA’YI KAÇIRIYOR

Aşk Yakar’da bu bölüm Shaurya tarafından evden kovulan Svetlana onu kaçırır ve eziyet eder. Shaurya Svetlana’nın elinden kurtulabilecek mi? Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Aşk Yakar 18 Mayıs Çarşamba günü yayınlanan son bölümü 58. bölümüyle izle7.com’da.

58. Bölüm

Mehek Shaurya’yı bulmaya çalışırken aile avukatları Mehek’i arar. Bir arabanın bombayla patlatıldığını ve içinde Shaurya’nın olabileceğini söyleyen avukat Mehek’i olay yerine çağırır. Mehek Shaurya’nın öldüğüne inanmadığını söyler. Yangın söndüğünde aracın içinde bir ceset olmadığını öğrenen Mehek derin bir nefes alır. Öte yandan Svetlana intikamını alabilmek için Shaurya’yı kaçırır. Ondan geçmişin hesabını sormak isteyen Svetlana Shaurya’ya eziyet eder. Mehek, polisten iyi bir haber bekler. Shaurya Svetlana’nın elinden kurtulabilecek mi?

***

Dizinin Konusu:
Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
Yapım: 2016-2018
Ülke: Hindistan

Eklenme Tarihi: 2022/05/17
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE