Dizi "Aşk Yakar"

Hafta İçi - 23:15

Aşk Yakar 59. Bölüm İzle 19 Mayıs 2022 Perşembe

Aşk Yakar Dizisi 59. Bölüm İzle

19 Mayıs 2022 Perşembe

MEHEK SHAURYA’YI KURTARABİLECEK Mİ?

Aşk Yakar’da bu bölüm Mehek, Shaurya’nın kaçırıldığı arabanın bagajına girmeyi başarır. Mehek baygın halde yatan Shaurya’yı kurtarabilecek mi? Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Aşk Yakar 19 Mayıs Perşembe günü yayınlanan son bölümü 59. bölümüyle izle7.com’da.

59. Bölüm

Mehek sonunda Shaurya’ya dair bir iz bulur. Onu kaçıranların arabalarını gören Mehek gizlice arabanın bagajına girer. Shaurya’yı kaçıranların arkasında kim olduğunu merak eden Mehek, Svetlana’yı gördüğünde şok olur. Mehek, baygın olan Shaurya’yı adamların elinden kurtarmak için bir plan yapar. Adamlar mola vermek için bir tören alanında durur. Burada dansçı kadınları gören Mehek onlardan yardım ister. Kadınlar Mehek’e yardım etmek için harekete geçer. Mehek adamları geçip Shaurya’yı kurtarmayı başarabilecek mi?

***

Dizinin Konusu:
Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
Yapım: 2016-2018
Ülke: Hindistan

Eklenme Tarihi: 2022/05/18
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE