Dizi "Aşk Yakar"

Aşk Yakar 60. Bölüm İzle 20 Mayıs 2022 Cuma

Aşk Yakar Dizisi 60. Bölüm İzle

20 Mayıs 2022 Cuma

MEHEK VE SHAURYA EVE DÖNÜYOR

Aşk Yakar’da bu bölüm Mehek ve Shaurya nihayet evlerine döner. Karuna oğluna tehlikeli işlerden uzak durmasını söyler. Shaurya annesinin sözünü tutacak mı? Ekranların sevilen Hint dizisi Aşk Yakar 20 Mayıs Cuma günü yayınlanan son bölümü 60. bölümüyle izle7.com’da.

60. Bölüm

Mehek dansçıların yardımıyla Shaurya’yı arabadan çıkarmayı başarır. Bir motosikletle Shaurya’yı eve götürmeye çalışan Mehek Svetlana’nın adamları tarafından yakalanır. Shaurya kendine geldiğinde Mehek’in zor durumda olduğunu görür ve onu adamların elinden kurtarır. Mehek ile Shaurya evlerine döndüklerinde Karuna onları görür ve gözyaşlarına boğulur. Karuna oğlu ve gelininden bir daha tehlikeli işlere kalkışmamalarını ister. Tüm mal varlığını Acey ve Nikita’dan geri almak isteyen Shaurya annesinin sözünü tutabilecek mi?

***

Dizinin Konusu:
Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
Yapım: 2016-2018
Ülke: Hindistan

Eklenme Tarihi: 2022/05/19
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE