Dizi "Aşk Yakar"

Aşk Yakar 63. Bölüm İzle 25 Mayıs 2022 Çarşamba

Aşk Yakar Dizisi 63. Bölüm İzle

25 Mayıs 2022 Çarşamba

NİKİTA GERÇEKLERİ ORTAYA ÇIKARABİLECEK Mİ?

Aşk Yakar’da bu bölüm Mehek, Shaurya’nın getirdiği sahte boşanma belgelerini imzalar. Mehek’in yalan söylediğini düşünen Nikita, bunu Acey’e ispatlayabilecek mi? Ekranların sevilen dizisi Aşk Yakar 25 Mayıs Çarşamba günü yayınlanan son bölümü 63. bölümüyle izle7.com’da.

63. Bölüm

Mehek sonunda Acey’in evine yerleşmeyi başarır. Nikita ve Pami buna itiraz etse de Acey onlara meydan okur. Planlarının işe yaraması için ellerinden geleni yapan Shaurya ve Mehek yeni bir adım atar. Shaurya elinde boşanma belgeleriyle Acey’in kapısına dayanır. Acey onları didişirken görünce çok mutlu olur. Mehek belgelerin sahte olduğunu bildiği için Shaurya’dan boşanmayı kabul eder. Nikita Mehek’in bir oyun oynadığını düşünür. Nikita haklı olduğunu ispatlayabilecek mi?

***

Dizinin Konusu:
Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
Yapım: 2016-2018
Ülke: Hindistan

Eklenme Tarihi: 2022/05/24
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE