Dizi "Aşk Yakar"

Hafta İçi - 23:15

Aşk Yakar 65. Bölüm İzle 27 Mayıs 2022 Cuma

Aşk Yakar Dizisi 65. Bölüm İzle

27 Mayıs 2022 Cuma

SHAURYA BELGELERİ ALMAYI BAŞARABİLECEK Mİ?

Aşk Yakar’da bu bölüm Acey ve Mehek’in düğün törenleri için hazırlıklar başlar. Eve düğün planlamacısı olarak giren Shaurya amacına ulaşabilecek mi? Ekranların sevilen dizisi Aşk Yakar 27 Mayıs Cuma günü yayınlanan son bölümü 65. bölümüyle izle7.com’da.

65. Bölüm

Acey’in şüphelendiğini anlayan Shaurya ondan önce davranır ve boşanma belgelerini gerçekleriyle değiştirir. Shaurya’nın bu hamlesi Acey’in tüm şüphelerini ortadan kaldırır. Acey düğün için hazırlıklara başlar. Düğün organizasyonu için birini arayan Acey’in karşısına kılık değiştiren Shaurya çıkar. Nikita düğün planlamacısından şüphelenir ve adamlarını uyarır. Nikita’nın gözünün üzerinde olduğunu hisseden Shaurya tedbirini alır. Mehek ise Acey’le evlenmek üzere olduğu için çok gerilir. Shaurya düğün gerçekleşmeden tapu belgelerini Nikita’dan alabilecek mi?

***

Dizinin Konusu:
Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
Yapım: 2016-2018
Ülke: Hindistan

Eklenme Tarihi: 2022/05/26
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE