Dizi "Aşk Yakar"

Aşk Yakar 67. Bölüm İzle 31 Mayıs 2022 Salı

Aşk Yakar Dizisi 67. Bölüm İzle

31 Mayıs 2022 Salı

MEHEK’İN HAYATI TEHLİKEDE

Aşk Yakar’da bu bölüm Acey, Shaurya’dan intikam almayı kafasına koyar. Mehek’i tören ateşinin yakılacağı yere saklayan Acey amacına ulaşacak mı? Ekranların sevilen Hint dizisi Aşk Yakar 31 Mayıs Salı günü yayınlanan son bölümü 67. bölümüyle izle7.com’da.

67. Bölüm

Acey evin tapusunu kaybedince öfkeden deliye döner. Shaurya ve Mehek’ten intikam almak isteyen Acey harekete geçer. Shaurya’nın canını yakmak için Mehek’i kaçıran Acey, onu arayıp belgeler karşılığında karısını serbest bırakacağını söyler. Telefondaki seslerden Acey’in bir festival alanında olduğunu çıkaran Shaurya civardaki etkinlikleri gezmeye başlar. Avey, Mehek’i tören ateşinin yakılacağı yere saklar. Shaurya ateş yakılmadan Mehek’i kurtarmayı başarabilecek mi?

Ekranların sevilen Hint dizisi Aşk Yakar 31 Mayıs Salı günü yayınlanan son bölümü 67. bölümüyle izle7.com’da.

***

Dizinin Konusu:
Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
Yapım: 2016-2018
Ülke: Hindistan

Eklenme Tarihi: 2022/05/31
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE