Dizi "Aşk Yakar"

Her Gün 01:40

Aşk Yakar Dizisi 3. Bölüm İzle 2 Şubat Çarşamba

Aşk Yakar Dizisi 3. Bölüm İzle

2 Şubat 2022 Çarşamba

MEHEK SHAURYA’DAN ÖZÜR DİLEMEK İSTİYOR
Aşk Yakar’da bu akşam Mehek büfesine gelen Shaurya’nın ettiği hakaretler karşısında çok sinirlenir ve onu kovar. Daha sonra Shaurya’nın doğru söylediğini anlayan Mehek ondan özür dileyebilecek mi?

3. Bölüm

Kanta bir yemek yarışmasına katılır ve Mehek’in hazırladığı yemekleri kendisi yapmış gibi gösterir. Yarışma jürisi Shaurya Mehek’i bulması için asistanını görevlendirir. Asistanı Raci, Mehek’in çalıştığı büfeyi bulduğunda Shaurya’ya haber verir. Shaurya onun yemeklerini denemek için gider fakat yemekleri beğenmez. Mehek’e hakaret eden Shaurya hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşır ve büfeden kovulur. Mehek, Shaurya’nın kibri karşısında çok öfkelenir. Shaurya gittikten sonra yemeğin tadına bakan Mehek onun haklı olduğunu anlar. Shaurya’dan özür dilemek isteyen Mehek ona ulaşabilecek mi?

Aşkın her türlü sorunu yenebileceğini anlatan Aşk Yakar her gün 21.15’te Kanal 7’de…

***

Kanal 7’nin yeni Hint dizisi Aşk Yakar 1 Şubat Pazartesi günü yayınlanan 2. bölümüyle izle7.com’da, Aşk Yakar dizisi 2. bölümünü full bölümü izle7.com’da izleyebilirsiniz. Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren Zindagi ki Mehek, ‘Aşk Yakar’ adıyla Kanal 7 ekranlarında sevenleriyle buluşuyor. Mehek ve Shaurya’nın sürprizlere gebe olan aşkı, Aşk Yakar ile izleyenlere heyecan dolu dakikalar yaşatıyor.

Bir tarafta güzeller güzeli ve yetenekli Mehek, diğer tarafta yakışıklılığıyla dikkat çeken Shaurya… Mehek ve Shaurya’nın gelgitlerle dolu aşkının anlatıldığı Zindagi Ki Mehek, Aşk Yakar adıyla Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor. Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Aşkın ve iyiliğin her türlü engeli aşacağına inanan Mehek ile gurundan asla ödün vermeyen Shaurya’nın aşkla olan sınavı Aşk Yakar’da izleyicilerin kalplerine dokunuyor.

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
Yapım: 2016-2018
Ülke: Hindistan

Eklenme Tarihi: 2022/02/03