Dizi "Aşk Yakar"

Hafta İçi - 23:15

Aşk Yakar Dizisi 4. Bölüm İzle 4 Şubat 2022

Aşk Yakar Dizisi 4. Bölüm İzle

4 Şubat 2022 Cuma

MEHEK YARIŞMAYA KATILIYOR
Aşk Yakar’da bu akşam Mehek Shaurya’nın jüri üyesi olduğu bir yemek yarışmasına katılır. Shaurya onu görünce ön yargılı davranır. Mehek mülakatı geçebilecek mi?

4. Bölüm

Kanta televizyonda bir yemek yarışması düzenleneceğini öğrenir ve Mehek’in bu yarışmaya katılması için elinden geleni yapar. Yengesinin ısrarına dayanamayan Mehek onun teklifini kabul eder ve yarışmaya başvurur. Başvurusu kabul edilen Mehek, yarışma için mülakata gittiğinde karşısında Shaurya’yı görür. Yarışmayı kazanmak için Shaurya’yla iyi geçinmek zorunda olduğunu bilen Mehek çok gerilir. Mülakat için her yarışmacıya malzeme verilir ve kendilerinden yemek yapmaları istenir. Mehek, ilk mülakatı geçebilecek mi?

Aşkın her türlü sorunu yenebileceğini anlatan Aşk Yakar Pazartesi- Cumartesi 21:15, Pazar 22:20’de Kanal 7’de…

***

Kanal 7’nin yeni Hint dizisi Aşk Yakar 1 Şubat Pazartesi günü yayınlanan 2. bölümüyle izle7.com’da, Aşk Yakar dizisi 2. bölümünü full bölümü izle7.com’da izleyebilirsiniz. Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren Zindagi ki Mehek, ‘Aşk Yakar’ adıyla Kanal 7 ekranlarında sevenleriyle buluşuyor. Mehek ve Shaurya’nın sürprizlere gebe olan aşkı, Aşk Yakar ile izleyenlere heyecan dolu dakikalar yaşatıyor.

Bir tarafta güzeller güzeli ve yetenekli Mehek, diğer tarafta yakışıklılığıyla dikkat çeken Shaurya… Mehek ve Shaurya’nın gelgitlerle dolu aşkının anlatıldığı Zindagi Ki Mehek, Aşk Yakar adıyla Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor. Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Aşkın ve iyiliğin her türlü engeli aşacağına inanan Mehek ile gurundan asla ödün vermeyen Shaurya’nın aşkla olan sınavı Aşk Yakar’da izleyicilerin kalplerine dokunuyor.

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
Yapım: 2016-2018
Ülke: Hindistan

Eklenme Tarihi: 2022/02/05