Dizi 'Bir Garip Aşk'

Bir Garip Aşk 55. Bölüm İzle 24 Aralık Perşembe

Bir Garip Aşk 55. Bölüm İzle

24 Aralık Perşembe

ŞİYAM GERÇEKLERİ İTİRAF EDECEK Mİ?

Bir Garip Aşk’ta bugün Arnav iş için Londra’ya gitmeye karar verir. Kushi Şiyam’la arasında bir şey olmadığını anlatmak istese de başarılı olamaz. Kushi Arnav’a Şiyam’ın gerçek yüzünü gösterebilecek mi? Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Bir Garip Aşk 24 Aralık Perşembe günü yayınlanan son bölümü 55. bölümüyle izle7.com’da.

55. Bölüm

Kushi Arnav ile arasındaki yanlış anlaşılmaya son vermek ister. Bunun için Şiyam’ı tehdit eden Kushi, Arnav Londra’ya gitmeden gerçekleri ona anlatmasını, aksi takdirde istediği belgeleri alamayacağını söyler. Arnav’ın peşinden havaalanına giden Kushi onu durdurmaya çalışır. Kushi’nin yalvarışlarına aldırış etmeyen Arnav, telefonu onun yüzüne kapatır. Kushi ümidini kaybedip gitmek üzereyken bir anda karşısına Arnav çıkınca şok olur. Kushi Şiyam’la arasında bir şey olmadığını söylese de Arnav ona aldırış etmez. Şiyam geldiğinde Arnav’a her şeyin kendisinin oyunu olduğunu itiraf edecek mi?

Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk tüm bölümleriyle izle7.com’da.

Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk yoğun istek üzerine sevenlerinin karşısına çıkıyor. Ekrana geldiği ülkelerde büyük ilgi gören dizi ‘Bir Garip Aşk’, dünya görüşleri birbirine tamamen zıt olan Kushi ve Arnav’ın büyük aşkını izleyiciyle buluşturacak. Kendi halinde, aile değerlerine bağlı Kushi, inandığı değerlerin arkasında duran, güçlü karakteri ile tüm zorlukların üstesinden gelebilen genç bir kızdır. Onun tam zıttı olan Arnav ise hırslı, ne olursa olsun amacına ulaşmak için çalışan, dünyada aşk dahil her şeyin satın alınabileceğine inanan bir adamdır. Farklı karakterlere sahip Kushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushi’nin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; Khushi bu saldırılar karşısında değerlerine sahip çıkarak mücadelesini sürdürür.

Künye;
Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı: 4 Lions Films
Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?
Ülke: Hindistan
Yapım Yılı: 2011

Eklenme Tarihi: 2020/12/23
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE