Dizi 'Bir Garip Aşk'

Hafta İçi ve Pazar - 23:30

Bir Garip Aşk 59. Bölüm İzle 28 Aralık Pazartesi

Bir Garip Aşk 59. Bölüm İzle

28 Aralık 2020 Pazartesi

NATKİ GERÇEKLERİ ÖĞRENCEK Mİ?

Bir Garip Aşk’ta bugün Manorama ve Kushi Şiyam’ın adamları tarafından köşeye sıkıştırılır. Arnav’ın kaçırıldığını öğrenen Natki bunu yapanın Şiyam olduğunu kabullenmek istemez. Kushi Natki’ye Şiyam’ın gerçek yüzünü gösterebilecek mi? Kanal 7’nin efsane Hint dizisi Bir Garip Aşk 28 Aralık Pazartesi günü yayınlanan son bölümü 59. bölümüyle izle7.com’da.

59. Bölüm

Kushi ve Manorama Arnav’a dair bir iz ararken Şiyam’ın adamları da onların peşine düşer. Adamları atlatmaya çalışan Kushi Arnav’ın gizli tutulduğu adresi bulmayı başarır. Kushi eve döndüğünde Şiyam’dan hesap sormak ister. Şiyam’ın odasına gittiğinde yaptıklarından dolayı ona kızan Kushi karşısındakinin aslında Natki olduğunu görünce şok olur. Duydukları karşısında şok olan Natki Şiyam’ın kötü biri olduğuna inanmak istemez. Onu ikna etmekten vazgeçen Kushi Natki’den bir şey yapmasını ister. Natki Kushi’nin isteğini kabul edecek mi?

Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk tüm bölümleriyle izle7.com’da.

Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk yoğun istek üzerine sevenlerinin karşısına çıkıyor. Ekrana geldiği ülkelerde büyük ilgi gören dizi ‘Bir Garip Aşk’, dünya görüşleri birbirine tamamen zıt olan Kushi ve Arnav’ın büyük aşkını izleyiciyle buluşturacak. Kendi halinde, aile değerlerine bağlı Kushi, inandığı değerlerin arkasında duran, güçlü karakteri ile tüm zorlukların üstesinden gelebilen genç bir kızdır. Onun tam zıttı olan Arnav ise hırslı, ne olursa olsun amacına ulaşmak için çalışan, dünyada aşk dahil her şeyin satın alınabileceğine inanan bir adamdır. Farklı karakterlere sahip Kushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushi’nin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; Khushi bu saldırılar karşısında değerlerine sahip çıkarak mücadelesini sürdürür.

Künye;
Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı: 4 Lions Films
Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?
Ülke: Hindistan
Yapım Yılı: 2011

Eklenme Tarihi: 2020/12/26
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE