Dizi 'Bir Garip Aşk'

Bir Garip Aşk 60. Bölüm İzle 29 Aralık Salı

Bir Garip Aşk 60. Bölüm İzle

29 Aralık 2020 Salı

ARNAV KUSHİ’Yİ ARIYOR

Bir Garip Aşk’ta bugün Kushi Şiyam’ı kandırmak için taktik değiştirir ve Arnav’dan intikam almak istediğini söyler. Arnav ise bir yolunu bulup Kushi’yi arar. Arnav Şiyam gelmeden Kushi’ye yerini tarif edebilecek mi? Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Bir Garip Aşk 29 Aralık Salı günü yayınlanan son bölümü 60. bölümüyle izle7.com’da.

60. Bölüm

Natki Kushi’nin sözlerine inanmasa da içine bir kuşku düşer ve Şiyam’ı gözetlemeye başlar. Gizlice onun konuşmalarını dinleyen Natki duydukları karşısında şok olur. Kushi’ye yardım etmeye karar veren Natki Şiyam’ın Arnav’ı İskoçya’da göstermeye çalışmasını anlayamaz. Şiyam ise Kushi’nin kendisinden gizli bir şey yaptığını düşünür ve onu köşeye sıkıştırır. Fakat Kushi ondan önce davranır ve Arnav’ı mahvetmek için uğraştığını, ondan intikam almak istediğini söyler. Öte yandan Arnav, bir telefon bulur ve Kushi’yi aramayı başarır. Kushi Arnav’ın sesini duyunca çok heyecanlanır. Arnav yerini Kushi’ye söyleme fırsatı bulabilecek mi?

Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk tüm bölümleriyle izle7.com’da.

Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk yoğun istek üzerine sevenlerinin karşısına çıkıyor. Ekrana geldiği ülkelerde büyük ilgi gören dizi ‘Bir Garip Aşk’, dünya görüşleri birbirine tamamen zıt olan Kushi ve Arnav’ın büyük aşkını izleyiciyle buluşturacak. Kendi halinde, aile değerlerine bağlı Kushi, inandığı değerlerin arkasında duran, güçlü karakteri ile tüm zorlukların üstesinden gelebilen genç bir kızdır. Onun tam zıttı olan Arnav ise hırslı, ne olursa olsun amacına ulaşmak için çalışan, dünyada aşk dahil her şeyin satın alınabileceğine inanan bir adamdır. Farklı karakterlere sahip Kushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushi’nin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; Khushi bu saldırılar karşısında değerlerine sahip çıkarak mücadelesini sürdürür.

Künye;
Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı: 4 Lions Films
Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?
Ülke: Hindistan
Yapım Yılı: 2011

Eklenme Tarihi: 2020/12/28
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE