Dizi 'Bir Garip Aşk'

Bir Garip Aşk 61. Bölüm İzle 30 Aralık Çarşamba

Bir Garip Aşk 61. Bölüm İzle

30 Aralık 2020 Çarşamba

KUSHİ KÖŞEYE SIKIŞIYOR

Bir Garip Aşk’ta bugün Kushi Şiyam’a rol yapmaya devam eder ve onun sözlerini kayıt altına alır. Şiyam’ın odasına kamera koyan Natki Arnav adına bir vasiyet hazrlandığını görür. Kushi şimdi ne yapacak? Sevilen Hint dizisi Bir Garip Aşk 30 Aralık Çarşamba günü yayınlanan son bölümü 61. bölümüyle izle7.com’da.

61. Bölüm

Arnav kendisine gelen yemek siparişinin yakınlardaki bir restorandan geldiğini anlar ve fişi saklar. Fişi Kushi’ye göndermenin bir yolunu arayan Arnav, adamların konuşmalarını dinler. Kushi ve Natki ise Şiyam’ın sürekli yanında taşıdığı hafıza kartına ulaşmaya çalışır. Kushi Şiyam’a Arnav’ın karşısındaymış gibi davranmaya devam eder. Kushi ve Natki bir plan yapar ve Şiyam’ın sesini kaydeder. Şiyam’ın uygunsuz sözlerini kaydeden Natki, Kushi’yi teselli etmeye çalışır. Natki Şiyam’ın odasına koyduğu kameranın kayıtlarını aldığında Şiyam’ın Arnav adına bir vasiyet hazırladığını görür. Bu belgeyi gören Kushi ne yapacak?

Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk tüm bölümleriyle izle7.com’da.

Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk yoğun istek üzerine sevenlerinin karşısına çıkıyor. Ekrana geldiği ülkelerde büyük ilgi gören dizi ‘Bir Garip Aşk’, dünya görüşleri birbirine tamamen zıt olan Kushi ve Arnav’ın büyük aşkını izleyiciyle buluşturacak. Kendi halinde, aile değerlerine bağlı Kushi, inandığı değerlerin arkasında duran, güçlü karakteri ile tüm zorlukların üstesinden gelebilen genç bir kızdır. Onun tam zıttı olan Arnav ise hırslı, ne olursa olsun amacına ulaşmak için çalışan, dünyada aşk dahil her şeyin satın alınabileceğine inanan bir adamdır. Farklı karakterlere sahip Kushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushi’nin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; Khushi bu saldırılar karşısında değerlerine sahip çıkarak mücadelesini sürdürür.

Künye;
Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı: 4 Lions Films
Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?
Ülke: Hindistan
Yapım Yılı: 2011

Eklenme Tarihi: 2020/12/29
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE