Dizi 'Bir Garip Aşk'

Hafta İçi ve Pazar - 23:30

Bir Garip Aşk 62. Bölüm İzle 31 Aralık Perşembe

Bir Garip Aşk 62. Bölüm İzle

31 Aralık 2020 Perşembe

KUSHİ ARNAV’I BULUYOR

Bir Garip Aşk’ta bugün Kushi Arnav’ın kendisine gönderdiği nottan yola çıkarak onun izini bulur. Şiyam ise Kushi’nin kendisini kandırdığını anlayıp çok öfkelenir. Kushi Arnav’ı zamanında kurtarabilecek mi? Ekranların sevilen Hint dizisi Bir Garip Aşk 31 Aralık Perşembe günü yayınlanan son bölümü 62. bölümüyle izle7.com’da.

62. Bölüm

Kushi Arnav’ın kendisine ulaştırmayı başardığı yemek fişini bulunca çok sevinir. Şiyam ise Kushi’yle birlikte Arnav’ı mahvetme planı için heyecanlanır. Arnav’ı öldürmeyi planlayan Şiyam Kushi’nin kendi tarafında olduğunu düşünür. Manorama Anjali’ye Şiyam hakkında her şeyi anlatır. Duydukları karşısında şok olan Anjali gözyaşlarına boğulur. Kushi yemek siparişinin verildiği restorana ulaşır ve yemekleri götüren çocukla birlikte Arnav’ın mahsur tutulduğu yere gider. Kushi’nin odasını karıştıran Şiyam onun kendisini kandırmaya çalıştığını anlayıp Arnav’ın ölüm emrini verir. Kushi Arnav’ı zamanında kurtarabilecek mi?

Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk tüm bölümleriyle izle7.com’da.

Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk yoğun istek üzerine sevenlerinin karşısına çıkıyor. Ekrana geldiği ülkelerde büyük ilgi gören dizi ‘Bir Garip Aşk’, dünya görüşleri birbirine tamamen zıt olan Kushi ve Arnav’ın büyük aşkını izleyiciyle buluşturacak. Kendi halinde, aile değerlerine bağlı Kushi, inandığı değerlerin arkasında duran, güçlü karakteri ile tüm zorlukların üstesinden gelebilen genç bir kızdır. Onun tam zıttı olan Arnav ise hırslı, ne olursa olsun amacına ulaşmak için çalışan, dünyada aşk dahil her şeyin satın alınabileceğine inanan bir adamdır. Farklı karakterlere sahip Kushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushi’nin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; Khushi bu saldırılar karşısında değerlerine sahip çıkarak mücadelesini sürdürür.

Künye;
Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı: 4 Lions Films
Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?
Ülke: Hindistan
Yapım Yılı: 2011

Eklenme Tarihi: 2020/12/30
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE