Dizi 'Bir Garip Aşk'

Bir Garip Aşk 64. Bölüm İzle 2 Ocak Cumartesi

Bir Garip Aşk 64. Bölüm İzle

2 Ocak 2021 Cumartesi

ARNAV KUSHİ’Yİ KIRIYOR

Bir Garip Aşk’ta bugün Şiyam’ın evden kovulması Anjali’yi yıkar. Kushi ona yardım etmek istese de sürekli yanlış anlaşılır. Ablasının üzülmesine dayanamayan Arnav Kushi’ye çok ağır sözler söyler. Çok incinen Kushi ne yapacak? Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Bir Garip Aşk 2 Ocak Cumartesi günü yayınlanan son bölümü 64. bölümüyle izle7.com’da.

64. Bölüm

Kardeşinin anlattıkları karşısında şok olan Anjali kocasının yaptıklarına inanmak istemez. Fakat Arnav ile Kushi’nin anlattıklarına Natki ve Payal’in sözleri de eklenince kimse Şiyam’ı evde istemez. Yaşadıkları karşısında yıkılan Anjali kimseyle konuşmaz. Manorama Arnav’a Kushi’nin Anjali’yi üzdüğünü söyler. Kushi’ye çok öfkelenen Arnav ondan hesap sorar. Kendisine hakim olamayan Arnav Kushi’ye her şeyin onun yüzünden olduğunu söyler. Arnav’ın sözleri karşısında çok incinen Kushi ne yapacak?

Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk tüm bölümleriyle izle7.com’da.

Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk yoğun istek üzerine sevenlerinin karşısına çıkıyor. Ekrana geldiği ülkelerde büyük ilgi gören dizi ‘Bir Garip Aşk’, dünya görüşleri birbirine tamamen zıt olan Kushi ve Arnav’ın büyük aşkını izleyiciyle buluşturacak. Kendi halinde, aile değerlerine bağlı Kushi, inandığı değerlerin arkasında duran, güçlü karakteri ile tüm zorlukların üstesinden gelebilen genç bir kızdır. Onun tam zıttı olan Arnav ise hırslı, ne olursa olsun amacına ulaşmak için çalışan, dünyada aşk dahil her şeyin satın alınabileceğine inanan bir adamdır. Farklı karakterlere sahip Kushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushi’nin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; Khushi bu saldırılar karşısında değerlerine sahip çıkarak mücadelesini sürdürür.

Künye;
Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı: 4 Lions Films
Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?
Ülke: Hindistan
Yapım Yılı: 2011

Eklenme Tarihi: 2020/12/31
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE