Dizi 'Bir Garip Aşk'

Bir Garip Aşk 70. Bölüm İzle 8 Ocak Cuma

Bir Garip Aşk 70. Bölüm İzle

8 Ocak 2021 Cuma

BÜYÜK SIR

Bir Garip Aşk’ta bugün babaanne Arnav ve Kushi’nin düğün törenlerinin geleneklere uygun bir şekilde yapılmasını ister. Kushi’nin annesinin Garima olduğunu öğrenen babaannenin bildiği büyük sır ne? Ekranların sevilen Hint dizisi Bir Garip Aşk 8 Ocak Cuma günü yayınlanan son bölümü 70. bölümüyle izle7.com’da.

70. Bölüm

Arnav’ın babaannesi Kushi ve Arnav’ın evliliklerinin geçersiz olduğunu, düğünlerinin tekrar yapılmasını ister. Arnav onun isteklerine itiraz etse de Anjali onu ikna etmeyi başarır. Arnav babaannesinin sürekli Kushi’ye hakaret etmesine çok öfkelenir. Bababaanne Kushi’nin annesinin adının Garima olduğunu öğrenince dona kalır ve onunla bir an önce tanışmak ister. Garima baaannenin gelmek istediğini öğrenince panikler. Garima ve babaanne arasındaki büyük sır ne?

Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk tüm bölümleriyle izle7.com’da.

Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk yoğun istek üzerine sevenlerinin karşısına çıkıyor. Ekrana geldiği ülkelerde büyük ilgi gören dizi ‘Bir Garip Aşk’, dünya görüşleri birbirine tamamen zıt olan Kushi ve Arnav’ın büyük aşkını izleyiciyle buluşturacak. Kendi halinde, aile değerlerine bağlı Kushi, inandığı değerlerin arkasında duran, güçlü karakteri ile tüm zorlukların üstesinden gelebilen genç bir kızdır. Onun tam zıttı olan Arnav ise hırslı, ne olursa olsun amacına ulaşmak için çalışan, dünyada aşk dahil her şeyin satın alınabileceğine inanan bir adamdır. Farklı karakterlere sahip Kushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushi’nin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; Khushi bu saldırılar karşısında değerlerine sahip çıkarak mücadelesini sürdürür.

Künye;
Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı: 4 Lions Films
Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?
Ülke: Hindistan
Yapım Yılı: 2011

Eklenme Tarihi: 2021/01/07
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE