Dizi 'Bir Garip Aşk'

Bir Garip Aşk 71. Bölüm İzle 9 Ocak Cumartesi

Bir Garip Aşk 71. Bölüm İzle

9 Ocak 2021 Cumartesi

ANJALİ’NİN SIRRI ORTAYA ÇIKACAK MI?

Bir Garip Aşk’ta bugün Anjali Şiyam ve babaannenin gizlice anlaştığını öğrenir. Arnav ve Kushi birlikte yemeğe çıkar. Onların yemek yediği yere gelen Anjali ve Şiyam Arnav’a yakalanacak mı? Ekranların sevilen dizisi Bir Garip Aşk 9 Ocak Cumartesi günü yayınlanan son bölümü 71. bölümüyle izle7.com’da.

71. Bölüm

Evdeki herkes mabede gidince Anjali Şiyam’ı eve çağırır. Ev ahalisinin bir anda gelmesiyle paniğe kapılan Anjali Şiyam’ı saklar. Garima ise Arnav’ın babaannesiyle tanışmamak için köşe bucak kaçar. Anlaji Şiyam’ı babaanneden saklamak isterken aslında onların tanıştığını öğrenince çok mutlu olur. Babaanne kendisini Şiyam’ın getirdiğini, evdeki sorunları çözeceğini söyler. Kushi Arnav ile yemek planlar. Onlar yemek yerken Şiyam ve Anjali’de oraya gelir. Arnav Şiyam ve Anjali’nin gizlice görüştüğünü öğrenecek mi?

Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk tüm bölümleriyle izle7.com’da.

Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk yoğun istek üzerine sevenlerinin karşısına çıkıyor. Ekrana geldiği ülkelerde büyük ilgi gören dizi ‘Bir Garip Aşk’, dünya görüşleri birbirine tamamen zıt olan Kushi ve Arnav’ın büyük aşkını izleyiciyle buluşturacak. Kendi halinde, aile değerlerine bağlı Kushi, inandığı değerlerin arkasında duran, güçlü karakteri ile tüm zorlukların üstesinden gelebilen genç bir kızdır. Onun tam zıttı olan Arnav ise hırslı, ne olursa olsun amacına ulaşmak için çalışan, dünyada aşk dahil her şeyin satın alınabileceğine inanan bir adamdır. Farklı karakterlere sahip Kushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushi’nin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; Khushi bu saldırılar karşısında değerlerine sahip çıkarak mücadelesini sürdürür.

Künye;
Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı: 4 Lions Films
Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?
Ülke: Hindistan
Yapım Yılı: 2011

Eklenme Tarihi: 2021/01/08
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE