Dizi 'Bir Garip Aşk'

Bir Garip Aşk 74. Bölüm İzle 12 Ocak Salı

Bir Garip Aşk 74. Bölüm İzle

12 Ocak 2021 Salı

ARNAV VE KUSHİ KÜSÜYOR

Bir Garip Aşk’ta bugün Arnav Şiyam’ın dönüşünden dolayı Kushi’ye çok kızar. Düğün arefesinde gerilim yaşayan çift barışacak mı? Sevilen Hint dizisi Bir Garip Aşk 12 Ocak Salı günü yayınlanan son bölümü 74. bölümüyle izle7.com’da.

74. Bölüm

Şiyam Arnav’ın çabalarına rağmen geri dönmeyi başarır. Ablasının mutluluğu karşısında çaresiz kalan Arnav, onun üzülmesinden çok korkar. Anjali, kardeşine Şiyam yüzünden Kushi’ye kızmamasını söyler. Fakat Arnav Kushi’yi bir türlü affedemez. Manorama Arnav’ın Kushi’yle barışması için bir plan yapar. Anjali Kushi ve ailesini kına töreni için eve çağırır. Sürekli atışan çift, düğün hazırlıklarına devam eder. Arnav ve Kushi düğünden önce barışacak mı?

Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk tüm bölümleriyle izle7.com’da.

Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk yoğun istek üzerine sevenlerinin karşısına çıkıyor. Ekrana geldiği ülkelerde büyük ilgi gören dizi ‘Bir Garip Aşk’, dünya görüşleri birbirine tamamen zıt olan Kushi ve Arnav’ın büyük aşkını izleyiciyle buluşturacak. Kendi halinde, aile değerlerine bağlı Kushi, inandığı değerlerin arkasında duran, güçlü karakteri ile tüm zorlukların üstesinden gelebilen genç bir kızdır. Onun tam zıttı olan Arnav ise hırslı, ne olursa olsun amacına ulaşmak için çalışan, dünyada aşk dahil her şeyin satın alınabileceğine inanan bir adamdır. Farklı karakterlere sahip Kushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushi’nin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; Khushi bu saldırılar karşısında değerlerine sahip çıkarak mücadelesini sürdürür.

Künye;
Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı: 4 Lions Films
Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?
Ülke: Hindistan
Yapım Yılı: 2011

Eklenme Tarihi: 2021/01/11
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE