Dizi 'Bir Garip Aşk'

Bir Garip Aşk 76. Bölüm İzle 14 Ocak Perşembe

Bir Garip Aşk 76. Bölüm İzle

14 Ocak 2021 Perşembe

ARNAV BÜYÜK BİR ÇIKMAZA GİRİYOR

Bir Garip Aşk’ta bugün babaanne Arnav’ın karşısına çıkar ve ona geçmişte yaşananların sorumlusunun Garima olduğunu söyler. Duydukları karşısında şok olan Arnav ne yapacak? Sevilen Hint dizisi Bir Garip Aşk 14 Ocak Perşembe günü yayınlanan son bölümü 76. bölümüyle izle7.com’da.

76. Bölüm

Arnav düğünden önce Kushi’ye bir sürpriz hazırlar. Arnav’ın hareketlerinden şüphelenen Kushi onu takip etmeye çalışır. Fakat Arnav sürpriziyle ilgili en ufak bir açık vermez. Arnav düzeneğini hazırladığında Kushi’yi getirir. Kushi Arnav’ın sürprizi karşısında çok mutlu olur. Öte yandan babaanne Arnav’ın karşısına çıkar ve Kushi’yle evlenemeyeceğini söyler. Arnav babaannesine itiraz etse de konuşma fırsatı bulamaz. Babaanne geçmişte ailesinin ölümüne ve Arnav ile Anjali’nin kimsesiz büyümesine sebep olan kişinin Garima olduğunu söyler. Bu haberle şok olan Arnav ne yapacak?

Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk tüm bölümleriyle izle7.com’da.

Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk yoğun istek üzerine sevenlerinin karşısına çıkıyor. Ekrana geldiği ülkelerde büyük ilgi gören dizi ‘Bir Garip Aşk’, dünya görüşleri birbirine tamamen zıt olan Kushi ve Arnav’ın büyük aşkını izleyiciyle buluşturacak. Kendi halinde, aile değerlerine bağlı Kushi, inandığı değerlerin arkasında duran, güçlü karakteri ile tüm zorlukların üstesinden gelebilen genç bir kızdır. Onun tam zıttı olan Arnav ise hırslı, ne olursa olsun amacına ulaşmak için çalışan, dünyada aşk dahil her şeyin satın alınabileceğine inanan bir adamdır. Farklı karakterlere sahip Kushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushi’nin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; Khushi bu saldırılar karşısında değerlerine sahip çıkarak mücadelesini sürdürür.

Künye;
Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı: 4 Lions Films
Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?
Ülke: Hindistan
Yapım Yılı: 2011

Eklenme Tarihi: 2021/01/13
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE