Dizi 'Bir Garip Aşk'

Bir Garip Aşk 81. Bölüm İzle 19 Ocak Salı

Bir Garip Aşk 81. Bölüm İzle

19 Ocak 2021 Salı

KUSHİ ARAV’IN BABASINI ARAŞTIRIYOR

Bir Garip Aşk’ta bugün Şitle Arav ile birlikte Arnav’ın evine yerleşir. Kushi ise Arav’ın babasının adını öğrenmek ister. Kushi amacına ulaşabilecek mi? Ekranların en beğenilen Hint dizisi Bir Garip Aşk 19 Ocak Salı günü yayınlanan son bölümü 81. bölümüyle izle7.com’da.

81. Bölüm

Kushi Arav’ın Arnav’ın oğlu olduğundan şüphelenmeye başlar. Şitle ile Arnav’ın geçmişteki ilişkileri hakkında bilgi almak ister. Şitle ise evindeki sorunu Arnav’a söyleyince Arnav ona kendi evlerinde kalabileceğini söyler. Şitle Arav ile birlikte Arnav’ın evine geldiğinde Kushi büyük bir şok yaşar. Şitle Arav’ı okula kaydettirmek ister. Arav’ın babasının adını öğrenmek için bunun iyi bir fırsat olduğunu düşünen Kushi de onlarla birlikte gider. Kushi Arav’ın babasının adını öğrenebilecek mi?

Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk tüm bölümleriyle izle7.com’da.

Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk yoğun istek üzerine sevenlerinin karşısına çıkıyor. Ekrana geldiği ülkelerde büyük ilgi gören dizi ‘Bir Garip Aşk’, dünya görüşleri birbirine tamamen zıt olan Kushi ve Arnav’ın büyük aşkını izleyiciyle buluşturacak. Kendi halinde, aile değerlerine bağlı Kushi, inandığı değerlerin arkasında duran, güçlü karakteri ile tüm zorlukların üstesinden gelebilen genç bir kızdır. Onun tam zıttı olan Arnav ise hırslı, ne olursa olsun amacına ulaşmak için çalışan, dünyada aşk dahil her şeyin satın alınabileceğine inanan bir adamdır. Farklı karakterlere sahip Kushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushi’nin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; Khushi bu saldırılar karşısında değerlerine sahip çıkarak mücadelesini sürdürür.

Künye;
Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı: 4 Lions Films
Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?
Ülke: Hindistan
Yapım Yılı: 2011

Eklenme Tarihi: 2021/01/18
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE