Dizi 'Bir Garip Aşk'

Bir Garip Aşk 85. Bölüm İzle 23 Ocak Cumartesi

Bir Garip Aşk 85. Bölüm İzle

22 Ocak 2021 Cumartesi

KUSHİ GÜZELLİK YARIŞMASINA KATILIYOR

Bir Garip Aşk’ta bugün Kushi Arnav’dan gizli güzellik yarışmasına katılır. Fakat Arnav güzellik yarışmasının sponsoru olarak onun karşısına çıkar. Köşeye sıkışan Kushi ne yapacak? Ekranların sevilen dizisi Bir Garip Aşk 23 Ocak Cumartesi günü yayınlanan son bölümü 85. bölümüyle izle7.com’da.

85. Bölüm

Arnav Shitle’nin yaptıklarını bir bir ortaya çıkarır ve onu polise teslim eder. Arav’ı evlat edinen Kushi ve Arnav her şeyin yoluna girmesinden dolayı çok mutlu olur. Kushi, Arnav’dan gizli bir şekilde güzellik yarışmasına katılır. Yarışmada jüri üyeliği yapacak kişileri tanımak için ajansa giden Kushi orada rakiplerini görünce çekinir. Fakat Kushi’nin çabası işe yarar ve elemeleri geçer. Elemeler sonrası sponsorlarla tanışmaya çağırılan Kushi karşısında Arnav’ı görünce ne yapacak?

Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk tüm bölümleriyle izle7.com’da.

Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk yoğun istek üzerine sevenlerinin karşısına çıkıyor. Ekrana geldiği ülkelerde büyük ilgi gören dizi ‘Bir Garip Aşk’, dünya görüşleri birbirine tamamen zıt olan Kushi ve Arnav’ın büyük aşkını izleyiciyle buluşturacak. Kendi halinde, aile değerlerine bağlı Kushi, inandığı değerlerin arkasında duran, güçlü karakteri ile tüm zorlukların üstesinden gelebilen genç bir kızdır. Onun tam zıttı olan Arnav ise hırslı, ne olursa olsun amacına ulaşmak için çalışan, dünyada aşk dahil her şeyin satın alınabileceğine inanan bir adamdır. Farklı karakterlere sahip Kushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushi’nin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; Khushi bu saldırılar karşısında değerlerine sahip çıkarak mücadelesini sürdürür.

Künye;
Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı: 4 Lions Films
Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?
Ülke: Hindistan
Yapım Yılı: 2011

Eklenme Tarihi: 2021/01/22
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE