Dizi 'Can Yoldaşım'

Can Yoldaşım 226. Bölüm İzle 13 Mart 2022 Pazar

Can Yoldaşım Dizisi 226. Bölüm İzle

13 Mart 2022 Pazar

ZAKİR VE ÇAVİ ARASINDA AŞK MI BAŞLIYOR?

Can Yoldaşım’da Suraj, istediği başarıyı elde eder. Rati ailesinin Çavi için bulduğu damat adayları onun ilk evliliğini sorun eder. Zakir ve Çavi arasında neler olacak? Ekranların sevilen günlük Hint dizisi Can Yoldaşım 13 Mart Pazar günü yayınlanan son bölümü 226. bölümüyle izle7.com’da.

226. Bölüm

Suraj’ın kamptaki başarısı rakiplerini rahatsız eder ve onun takıma seçilmemesi için ellerinden geleni yaparlar. Fakat rakiplerinin tuzaklarına rağmen Suraj takıma seçilir. Bu haber tüm Rati ailesini sevince boğar. Fakat Çandar, Sandiya’nın tüm sevincini kursağında bırakır. Arazinin kendisine ait olduğunu söyleyen Çandar, Sandiya’yı tehdit eder. Öte yandan Rati ailesi ise Çavi’yi evlendirmek için harekete geçer fakat ilk evliliği yüzünden hiçbir talip bulunmaz. Bir süreliğine Rati ailesinin evinde kalan Zakir, Çavi’nin seçme hakkı olduğunu ve kimseye müdana etmemesi gerektiğini belirtir. Zakir’in bu sözleri ailede nasıl yankı bulacak?

***

SANDİYA VE SURAJ’IN ÖYKÜSÜ CAN YOLDAŞIM İLE KANAL 7’DE

Sevilen Hint dizilerini izleyicisiyle buluşturan Kanal 7 yepyeni bir diziye daha ev sahipliği yapıyor. Orijinal adı Diya Aur Baati Hum olan Can Yoldaşım, Kanal 7 ile Hint dizisi sevenlerin karşısına çıkıyor. Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Bir yanda hırslı ve eğitimli Sandiya diğer yanda eğitimini tamamlayamamış şeker ustası Suraj… Yolları bambaşka bir şekilde karşılaşan iki gencin öyküsü Can Yoldaşım ile izleyicisiyle buluşuyor. Sevgi dolu bir ailede büyüyen Sandiya Kothari, babası Arvind’in polis olma hayalini gerçekleştirmek ister. Fakat babasının terör saldırısında hayatını kaybetmesi Sandiya’nın tüm hayallerini yıkar. Sandiya’nın kardeşi Ankur, ablasını şekerlemeci olan Suraj Rathi ile evlendirmeye çalışır. Suraj, Rajasthan’daki orta sınıf geleneksel ailesinin varisidir. Annesi Santos oğlu için uygun bir gelin adayı arar. Bu sırada karşısına çıkan Ankur, ablasının Suraj’a uygun bir eş olduğunu söyleyerek onu ikna eder. Amacı tüm bağlarından kurtulup bir an önce yurt dışına çıkmak olan Ankur, ablasının eğitimiyle ilgili Santos’a yalan söyler. Suraj’ın annesi Santos ve Ankur bu iki genci evlendirmek için sözleşir. Fakat bu evlilikte Sandiya’yı bekleyen birçok zorluk vardır. Ankur’un söylediği yalanlar Sandiya’ya nasıl zarar verecek? Suraj, annesine karşı karısını savunabilecek mi? Sandiya tüm olumsuzluklara rağmen hayallerini gerçekleştirebilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Can Yoldaşım ile Hint dizisi hayranlarına heyecan dolu dakikalar yaşatıyor.

Yönetmen: Sumeet Hukamchand Mittal
Senaryo: Shashi Sumeet Mittal, Raghuvir Shekhawat, Seema Mantri
Oyuncular: Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila Nimbalkar
Tür: Romantik – Dram

Eklenme Tarihi: 2022/03/11
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE