Dizi 'Can Yoldaşım'

Can Yoldaşım 235. Bölüm İzle 22 Mart 2022 Salı

Can Yoldaşım Dizisi 235. Bölüm İzle

22 Mart 2022 Salı

SANDİYA ÖLDÜ MÜ?

Can Yoldaşım dizisinde Rati ailesi Sandiya’nın ölüm haberini alır ve yıkılır. Suraj hayat arkadaşını kaybetmenin üzüntüsüyle büyük bir şok yaşar. Peki Sandiya gerçekten öldü mü? Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Can Yoldaşım 22 Mart Salı günü yayınlanan son bölümü 235. bölümüyle izle7.com’da.

235. Bölüm

Rati ailesi Sandiya’dan haber alamadığı için endişe içinde onun eve gelmesini bekler. Kapı çaldığında Ved annesinin geldiğini düşünerek kapıya koşar fakat karşısında Zakir’i görür. Zakir’in ardından polis memurları bir tabutla eve girer. Sandiya’nın öldüğünü öğrenen Rati ailesi büyük bir şok yaşar. Karısının öldüğünü duyan Suraj tabuta bakakalır. Ved ise annesinin öldüğünü kabullenmek istemez. Sandiya gerçekten öldü mü?

***

SANDİYA VE SURAJ’IN ÖYKÜSÜ CAN YOLDAŞIM İLE KANAL 7’DE

Sevilen Hint dizilerini izleyicisiyle buluşturan Kanal 7 yepyeni bir diziye daha ev sahipliği yapıyor. Orijinal adı Diya Aur Baati Hum olan Can Yoldaşım, Kanal 7 ile Hint dizisi sevenlerin karşısına çıkıyor. Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Bir yanda hırslı ve eğitimli Sandiya diğer yanda eğitimini tamamlayamamış şeker ustası Suraj… Yolları bambaşka bir şekilde karşılaşan iki gencin öyküsü Can Yoldaşım ile izleyicisiyle buluşuyor. Sevgi dolu bir ailede büyüyen Sandiya Kothari, babası Arvind’in polis olma hayalini gerçekleştirmek ister. Fakat babasının terör saldırısında hayatını kaybetmesi Sandiya’nın tüm hayallerini yıkar. Sandiya’nın kardeşi Ankur, ablasını şekerlemeci olan Suraj Rathi ile evlendirmeye çalışır. Suraj, Rajasthan’daki orta sınıf geleneksel ailesinin varisidir. Annesi Santos oğlu için uygun bir gelin adayı arar. Bu sırada karşısına çıkan Ankur, ablasının Suraj’a uygun bir eş olduğunu söyleyerek onu ikna eder. Amacı tüm bağlarından kurtulup bir an önce yurt dışına çıkmak olan Ankur, ablasının eğitimiyle ilgili Santos’a yalan söyler. Suraj’ın annesi Santos ve Ankur bu iki genci evlendirmek için sözleşir. Fakat bu evlilikte Sandiya’yı bekleyen birçok zorluk vardır. Ankur’un söylediği yalanlar Sandiya’ya nasıl zarar verecek? Suraj, annesine karşı karısını savunabilecek mi? Sandiya tüm olumsuzluklara rağmen hayallerini gerçekleştirebilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Can Yoldaşım ile Hint dizisi hayranlarına heyecan dolu dakikalar yaşatıyor.

Yönetmen: Sumeet Hukamchand Mittal
Senaryo: Shashi Sumeet Mittal, Raghuvir Shekhawat, Seema Mantri
Oyuncular: Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila Nimbalkar
Tür: Romantik – Dram

Eklenme Tarihi: 2022/03/21
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE