Dizi 'Can Yoldaşım'

Can Yoldaşım 237. Bölüm İzle 24 Mart 2022 Perşembe

Can Yoldaşım Dizisi 237. Bölüm İzle

24 Mart 2022 Perşembe

SURAJ YENİDEN EVLENECEK Mİ?

Can Yoldaşım’da Sandiya Çandu’nun güvenini kazanmak için her şeyi yapar. Santos ise Suraj’ı Lalima ile evlendirmek ister. Santos başarılı olabilecek mi? Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Can Yoldaşım 24 Mart Perşembe günü yayınlanan son bölümü 237. bölümüyle izle7.com’da.

237. Bölüm

Sandiya Çandu tarafından esir alınır. Terör örgütü üyeleri onu öldürmek ister fakat Çandu, onlara engel olur. Sandiya’nın gerçek niyetini öğrenmek isteyen Çandu onu köyden göndermek için harekete geçer. Sandiya kendisine bir tuzak kurulduğunu anlar ve şüpheleri çekmemek için Çandu’nun istediği her şeyi yapar. Öte yandan Santos oğlu Suraj’ın artık yastan çıkması gerektiğini düşünür ve onun için yeni bir eş adayı armaaya başlar. Mabette tanıştığı Lalima’nın en uygun kişi olduğunu düşünen Santos, Suraj’ı evlendirecek mi?

***

SANDİYA VE SURAJ’IN ÖYKÜSÜ CAN YOLDAŞIM İLE KANAL 7’DE

Sevilen Hint dizilerini izleyicisiyle buluşturan Kanal 7 yepyeni bir diziye daha ev sahipliği yapıyor. Orijinal adı Diya Aur Baati Hum olan Can Yoldaşım, Kanal 7 ile Hint dizisi sevenlerin karşısına çıkıyor. Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Bir yanda hırslı ve eğitimli Sandiya diğer yanda eğitimini tamamlayamamış şeker ustası Suraj… Yolları bambaşka bir şekilde karşılaşan iki gencin öyküsü Can Yoldaşım ile izleyicisiyle buluşuyor. Sevgi dolu bir ailede büyüyen Sandiya Kothari, babası Arvind’in polis olma hayalini gerçekleştirmek ister. Fakat babasının terör saldırısında hayatını kaybetmesi Sandiya’nın tüm hayallerini yıkar. Sandiya’nın kardeşi Ankur, ablasını şekerlemeci olan Suraj Rathi ile evlendirmeye çalışır. Suraj, Rajasthan’daki orta sınıf geleneksel ailesinin varisidir. Annesi Santos oğlu için uygun bir gelin adayı arar. Bu sırada karşısına çıkan Ankur, ablasının Suraj’a uygun bir eş olduğunu söyleyerek onu ikna eder. Amacı tüm bağlarından kurtulup bir an önce yurt dışına çıkmak olan Ankur, ablasının eğitimiyle ilgili Santos’a yalan söyler. Suraj’ın annesi Santos ve Ankur bu iki genci evlendirmek için sözleşir. Fakat bu evlilikte Sandiya’yı bekleyen birçok zorluk vardır. Ankur’un söylediği yalanlar Sandiya’ya nasıl zarar verecek? Suraj, annesine karşı karısını savunabilecek mi? Sandiya tüm olumsuzluklara rağmen hayallerini gerçekleştirebilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Can Yoldaşım ile Hint dizisi hayranlarına heyecan dolu dakikalar yaşatıyor.

Yönetmen: Sumeet Hukamchand Mittal
Senaryo: Shashi Sumeet Mittal, Raghuvir Shekhawat, Seema Mantri
Oyuncular: Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila Nimbalkar
Tür: Romantik – Dram

Eklenme Tarihi: 2022/03/23
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE