Dizi 'Can Yoldaşım'

Can Yoldaşım 240. Bölüm İzle 27 Mart 2022 Pazar

Can Yoldaşım Dizisi 240. Bölüm İzle

27 Mart 2022 Pazar

ZAKİR’İN HAYATI TEHLİKEDE

Can Yoldaşım’da Sandiya örgütün düzenleyeceği etkinliğe dahil olmayı başarır. Zakir’in yolda örgütün aracına binmesi işleri karıştırır. Sandiya Zakir’i kurtarabilecek mi? Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Can Yoldaşım 27 Mart Pazar günü yayınlanan son bölümü 240. bölümüyle izle7.com’da.

240. Bölüm

Mina Sandiya’nın tazminat parasını almak için Suraj’ın evlenmesini engellemek ister. Suraj’ın Sandiya’yı hala unutamadığını anlatan bir mektup yazan Mina, bu mektubu Lalima’ya gönderir. Öte yandan Sandiya, örgütün düzenleyeceği etkinliğe katılmayı başarır. Yolda arabası bozulan Zakir tesadüfen örgütün aracına binmek zorunda kalır. Örgüt üyelerinin Zakir’i bayılttığını gören Sandiya onu kurtarmak için bir plan yapar. Sandiya’nın planı işe yarayacak mı?

***

SANDİYA VE SURAJ’IN ÖYKÜSÜ CAN YOLDAŞIM İLE KANAL 7’DE

Sevilen Hint dizilerini izleyicisiyle buluşturan Kanal 7 yepyeni bir diziye daha ev sahipliği yapıyor. Orijinal adı Diya Aur Baati Hum olan Can Yoldaşım, Kanal 7 ile Hint dizisi sevenlerin karşısına çıkıyor. Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Bir yanda hırslı ve eğitimli Sandiya diğer yanda eğitimini tamamlayamamış şeker ustası Suraj… Yolları bambaşka bir şekilde karşılaşan iki gencin öyküsü Can Yoldaşım ile izleyicisiyle buluşuyor. Sevgi dolu bir ailede büyüyen Sandiya Kothari, babası Arvind’in polis olma hayalini gerçekleştirmek ister. Fakat babasının terör saldırısında hayatını kaybetmesi Sandiya’nın tüm hayallerini yıkar. Sandiya’nın kardeşi Ankur, ablasını şekerlemeci olan Suraj Rathi ile evlendirmeye çalışır. Suraj, Rajasthan’daki orta sınıf geleneksel ailesinin varisidir. Annesi Santos oğlu için uygun bir gelin adayı arar. Bu sırada karşısına çıkan Ankur, ablasının Suraj’a uygun bir eş olduğunu söyleyerek onu ikna eder. Amacı tüm bağlarından kurtulup bir an önce yurt dışına çıkmak olan Ankur, ablasının eğitimiyle ilgili Santos’a yalan söyler. Suraj’ın annesi Santos ve Ankur bu iki genci evlendirmek için sözleşir. Fakat bu evlilikte Sandiya’yı bekleyen birçok zorluk vardır. Ankur’un söylediği yalanlar Sandiya’ya nasıl zarar verecek? Suraj, annesine karşı karısını savunabilecek mi? Sandiya tüm olumsuzluklara rağmen hayallerini gerçekleştirebilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Can Yoldaşım ile Hint dizisi hayranlarına heyecan dolu dakikalar yaşatıyor.

Yönetmen: Sumeet Hukamchand Mittal
Senaryo: Shashi Sumeet Mittal, Raghuvir Shekhawat, Seema Mantri
Oyuncular: Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila Nimbalkar
Tür: Romantik – Dram

Eklenme Tarihi: 2022/03/25
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE