Dizi 'Can Yoldaşım'

Can Yoldaşım 253. Bölüm İzle 9 Nisan 2022 Cumartesi

Can Yoldaşım Dizisi 253. Bölüm İzle

9 Nisan 2022 Cumartesi

SANTOS SANDİYA’YA SIRT ÇEVİRİYOR

Can Yoldaşım dizisinde Santos Sandiya’yı ailesinden uzak tutmak ister. Sandiya ise bu ailenin kendi ailesi olduğunu söyleyip onun hamlesini tersine çevirmeye çalışır. Sandiya’nın Santos’a söyledikleri işe yarayacak mı? Ekranların sevilen Hint dizisi Can Yoldaşım 9 Nisan Cumartesi günü yayınlanan son bölümü 253. bölümüyle izle7.com’da.

253. Bölüm

Santos yaşadıklarından Sandiya’yı sorumlu tutar ve ona sırt çevirir. Annesinin sevgisini kaybettiğini düşünen Sandiya yıkılır Lalima’yı gelini olarak gördüğünü söyleyen Santos, Sandiya’yı görmezden gelir. Sandiya Pari ve Misri’nin okul parasını verir. Santos bunu öğrendiğinde ailesinden uzak durması için Sandiya’yı uyarır. Lalima ise yaşananlardan dolayı çok memnun olup Sandiya’ya tuzak kurmaya çalışır. Kayınvalidesinin kendisi ile ilgili düşüncelerini değiştirmek isteyen Sandiya başarılı olabilecek mi?

***

SANDİYA VE SURAJ’IN ÖYKÜSÜ CAN YOLDAŞIM İLE KANAL 7’DE

Sevilen Hint dizilerini izleyicisiyle buluşturan Kanal 7 yepyeni bir diziye daha ev sahipliği yapıyor. Orijinal adı Diya Aur Baati Hum olan Can Yoldaşım, Kanal 7 ile Hint dizisi sevenlerin karşısına çıkıyor. Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Bir yanda hırslı ve eğitimli Sandiya diğer yanda eğitimini tamamlayamamış şeker ustası Suraj… Yolları bambaşka bir şekilde karşılaşan iki gencin öyküsü Can Yoldaşım ile izleyicisiyle buluşuyor. Sevgi dolu bir ailede büyüyen Sandiya Kothari, babası Arvind’in polis olma hayalini gerçekleştirmek ister. Fakat babasının terör saldırısında hayatını kaybetmesi Sandiya’nın tüm hayallerini yıkar. Sandiya’nın kardeşi Ankur, ablasını şekerlemeci olan Suraj Rathi ile evlendirmeye çalışır. Suraj, Rajasthan’daki orta sınıf geleneksel ailesinin varisidir. Annesi Santos oğlu için uygun bir gelin adayı arar. Bu sırada karşısına çıkan Ankur, ablasının Suraj’a uygun bir eş olduğunu söyleyerek onu ikna eder. Amacı tüm bağlarından kurtulup bir an önce yurt dışına çıkmak olan Ankur, ablasının eğitimiyle ilgili Santos’a yalan söyler. Suraj’ın annesi Santos ve Ankur bu iki genci evlendirmek için sözleşir. Fakat bu evlilikte Sandiya’yı bekleyen birçok zorluk vardır. Ankur’un söylediği yalanlar Sandiya’ya nasıl zarar verecek? Suraj, annesine karşı karısını savunabilecek mi? Sandiya tüm olumsuzluklara rağmen hayallerini gerçekleştirebilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Can Yoldaşım ile Hint dizisi hayranlarına heyecan dolu dakikalar yaşatıyor.

Yönetmen: Sumeet Hukamchand Mittal
Senaryo: Shashi Sumeet Mittal, Raghuvir Shekhawat, Seema Mantri
Oyuncular: Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila Nimbalkar
Tür: Romantik – Dram

Eklenme Tarihi: 2022/04/08
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE