Dizi 'Can Yoldaşım'

Can Yoldaşım 266. Bölüm İzle 22 Nisan 2022 Cuma

Can Yoldaşım Dizisi 266. Bölüm İzle

22 Nisan 2022 Cuma

SANTOS’UN ÖNEMLİ KARARI

Can Yoldaşım dizisinde Çotu’nun dönüşü Rathi ailesini sevince boğar. Babaannesinin vefat ettiğini öğrenen Çotu kardeşleri tarafından dışlanır. Bunu gören Santos nasıl bir karar alacak? Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Can Yoldaşım 22 Nisan Cuma günü yayınlanan son bölümü 266. bölümüyle izle7.com’da.

266. Bölüm

Sonunda Lalima’nın düğün günü gelir. Sandiya ve Suraj arasındaki çekişme düğünde de devam eder. Sandiya, Mina ve Çaturi’nin kışkırtmassıyla Suraj’dan kaçar. Surak ise Vikram’ın dolduruşuna gelir. En nihayetinde düğüne gelen sürpriz bir isim onları yakınlaştırır ve barışmalarını sağlar. Bir anda tanıyamadıkları bu kişinin Çotu olduğunu öğrenen Rathi ailesi çok sevinir. Sandiya Çotu’nun babaannesini kaybettiğini ve kardeşlerinin tüm mal varlığını elinden çıkardığını öğrenir. Çotu’nun köyüne giden Rathi ailesi, onun kardeşleri tarafından iftiraya uğrar. Çotu’nun dışlandığını gören Santos nasıl bir karar alacak?

***

SANDİYA VE SURAJ’IN ÖYKÜSÜ CAN YOLDAŞIM İLE KANAL 7’DE

Sevilen Hint dizilerini izleyicisiyle buluşturan Kanal 7 yepyeni bir diziye daha ev sahipliği yapıyor. Orijinal adı Diya Aur Baati Hum olan Can Yoldaşım, Kanal 7 ile Hint dizisi sevenlerin karşısına çıkıyor. Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Bir yanda hırslı ve eğitimli Sandiya diğer yanda eğitimini tamamlayamamış şeker ustası Suraj… Yolları bambaşka bir şekilde karşılaşan iki gencin öyküsü Can Yoldaşım ile izleyicisiyle buluşuyor. Sevgi dolu bir ailede büyüyen Sandiya Kothari, babası Arvind’in polis olma hayalini gerçekleştirmek ister. Fakat babasının terör saldırısında hayatını kaybetmesi Sandiya’nın tüm hayallerini yıkar. Sandiya’nın kardeşi Ankur, ablasını şekerlemeci olan Suraj Rathi ile evlendirmeye çalışır. Suraj, Rajasthan’daki orta sınıf geleneksel ailesinin varisidir. Annesi Santos oğlu için uygun bir gelin adayı arar. Bu sırada karşısına çıkan Ankur, ablasının Suraj’a uygun bir eş olduğunu söyleyerek onu ikna eder. Amacı tüm bağlarından kurtulup bir an önce yurt dışına çıkmak olan Ankur, ablasının eğitimiyle ilgili Santos’a yalan söyler. Suraj’ın annesi Santos ve Ankur bu iki genci evlendirmek için sözleşir. Fakat bu evlilikte Sandiya’yı bekleyen birçok zorluk vardır. Ankur’un söylediği yalanlar Sandiya’ya nasıl zarar verecek? Suraj, annesine karşı karısını savunabilecek mi? Sandiya tüm olumsuzluklara rağmen hayallerini gerçekleştirebilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Can Yoldaşım ile Hint dizisi hayranlarına heyecan dolu dakikalar yaşatıyor.

Yönetmen: Sumeet Hukamchand Mittal
Senaryo: Shashi Sumeet Mittal, Raghuvir Shekhawat, Seema Mantri
Oyuncular: Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila Nimbalkar
Tür: Romantik – Dram

Eklenme Tarihi: 2022/04/22
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE