Dizi 'Can Yoldaşım'

Can Yoldaşım 271. Bölüm İzle 27 Nisan 2022 Çarşamba

Can Yoldaşım Dizisi 271. Bölüm İzle

26 Nisan 2022 Çarşamba

DÜĞÜNDE BÜYÜK ŞOK

Can Yoldaşım dizisinde Anuca ve Çotu’nun töreninde Sandiya’ya bir telefon gelir. Sandiya Pakistan’dan kaçak gelenlerden birinin Anuca olduğunu öğrenir. Sandiya bu gerçeği ailesine nasıl söyleyecek? Kanal 7’nin sevilen dizisi Can Yoldaşım 27 Nisan Çarşamba günü yayınlanan son bölümü 271. bölümüyle izle7.com’da.

271. Bölüm

Anuca ve Çotu’nun düğün törenleri başlar. Mehek, düğün boyunca aslen Pakistanlı olduklarını gizlemeye çalışır. Fakat Santos onlara gönderdikleri kargonun geri gelmesiyle gerçekleri öğrenir. Törende kimseye gerçekleri söylemeyen Santos, son törenden önce Resham’la konuşmak ister. Mehek her şeyin biteceğini ve Anuca’ya karşı zafer kazanacağını düşünürken Santos, içtiği ilaçlı su sayesinde hiçbir şey hatırlamaz. Sandiya ise karakoldan gelen haberle apar topar işinin başına döner. Pakistan’dan kaçak yolcu geldiğini öğrenen Sandiya bu yolculardan birinin Anuca olduğunu öğrenince ne yapacak?

***

SANDİYA VE SURAJ’IN ÖYKÜSÜ CAN YOLDAŞIM İLE KANAL 7’DE

Sevilen Hint dizilerini izleyicisiyle buluşturan Kanal 7 yepyeni bir diziye daha ev sahipliği yapıyor. Orijinal adı Diya Aur Baati Hum olan Can Yoldaşım, Kanal 7 ile Hint dizisi sevenlerin karşısına çıkıyor. Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Bir yanda hırslı ve eğitimli Sandiya diğer yanda eğitimini tamamlayamamış şeker ustası Suraj… Yolları bambaşka bir şekilde karşılaşan iki gencin öyküsü Can Yoldaşım ile izleyicisiyle buluşuyor. Sevgi dolu bir ailede büyüyen Sandiya Kothari, babası Arvind’in polis olma hayalini gerçekleştirmek ister. Fakat babasının terör saldırısında hayatını kaybetmesi Sandiya’nın tüm hayallerini yıkar. Sandiya’nın kardeşi Ankur, ablasını şekerlemeci olan Suraj Rathi ile evlendirmeye çalışır. Suraj, Rajasthan’daki orta sınıf geleneksel ailesinin varisidir. Annesi Santos oğlu için uygun bir gelin adayı arar. Bu sırada karşısına çıkan Ankur, ablasının Suraj’a uygun bir eş olduğunu söyleyerek onu ikna eder. Amacı tüm bağlarından kurtulup bir an önce yurt dışına çıkmak olan Ankur, ablasının eğitimiyle ilgili Santos’a yalan söyler. Suraj’ın annesi Santos ve Ankur bu iki genci evlendirmek için sözleşir. Fakat bu evlilikte Sandiya’yı bekleyen birçok zorluk vardır. Ankur’un söylediği yalanlar Sandiya’ya nasıl zarar verecek? Suraj, annesine karşı karısını savunabilecek mi? Sandiya tüm olumsuzluklara rağmen hayallerini gerçekleştirebilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Can Yoldaşım ile Hint dizisi hayranlarına heyecan dolu dakikalar yaşatıyor.

Yönetmen: Sumeet Hukamchand Mittal
Senaryo: Shashi Sumeet Mittal, Raghuvir Shekhawat, Seema Mantri
Oyuncular: Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila Nimbalkar
Tür: Romantik – Dram

Eklenme Tarihi: 2022/04/27
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE