Dizi 'Can Yoldaşım'

Can Yoldaşım 274. Bölüm İzle 30 Nisan 2022 Cumartesi

Can Yoldaşım Dizisi 274. Bölüm İzle

30 Nisan 2022 Cumartesi

ANUCA KİMLİĞİNİ Mİ GİZLİYOR?

Can Yoldaşım dizisinde Sandiya Anuca’nın terörle bir ligisi olduğunu düşünmeye başlar. Anuca’nın gerçek yüzü ortaya çıkacak mı? Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Can Yoldaşım 30 Nisan Cumartesi günü yayınlanan son bölümü 274. bölümüyle izle7.com’da.

274. Bölüm

Anuca Sandiya’nın mührünü gizlice alır ve onun adına bir izin formu doldurup karakola verir. Sandiya karakoldan gelen haberle durumu öğrenir ve bunu kimin yaptığını öğrenmeye çalışır. An uca bunu Sandiya’nın hamile olduğunu ve dinlenmesi gerektiğini düşündüğü için yaptığını söyleyince herkes şok olur. Sandiya böyle bir şeyin olmadığını söyleyince Santos çok bozulur. Sandiya ve ailesi şehir dışındaki mabede gider. Sandiya Anuca’nın seçtiği otelde terörle mücadele ekibinin konakladığını öğrenince çok şaşırır. Anuca ve terör örgütünün arasında bir bağ olduğunu düşünen Sandiya şüphelerinde haklı mı?

***

SANDİYA VE SURAJ’IN ÖYKÜSÜ CAN YOLDAŞIM İLE KANAL 7’DE

Sevilen Hint dizilerini izleyicisiyle buluşturan Kanal 7 yepyeni bir diziye daha ev sahipliği yapıyor. Orijinal adı Diya Aur Baati Hum olan Can Yoldaşım, Kanal 7 ile Hint dizisi sevenlerin karşısına çıkıyor. Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Bir yanda hırslı ve eğitimli Sandiya diğer yanda eğitimini tamamlayamamış şeker ustası Suraj… Yolları bambaşka bir şekilde karşılaşan iki gencin öyküsü Can Yoldaşım ile izleyicisiyle buluşuyor. Sevgi dolu bir ailede büyüyen Sandiya Kothari, babası Arvind’in polis olma hayalini gerçekleştirmek ister. Fakat babasının terör saldırısında hayatını kaybetmesi Sandiya’nın tüm hayallerini yıkar. Sandiya’nın kardeşi Ankur, ablasını şekerlemeci olan Suraj Rathi ile evlendirmeye çalışır. Suraj, Rajasthan’daki orta sınıf geleneksel ailesinin varisidir. Annesi Santos oğlu için uygun bir gelin adayı arar. Bu sırada karşısına çıkan Ankur, ablasının Suraj’a uygun bir eş olduğunu söyleyerek onu ikna eder. Amacı tüm bağlarından kurtulup bir an önce yurt dışına çıkmak olan Ankur, ablasının eğitimiyle ilgili Santos’a yalan söyler. Suraj’ın annesi Santos ve Ankur bu iki genci evlendirmek için sözleşir. Fakat bu evlilikte Sandiya’yı bekleyen birçok zorluk vardır. Ankur’un söylediği yalanlar Sandiya’ya nasıl zarar verecek? Suraj, annesine karşı karısını savunabilecek mi? Sandiya tüm olumsuzluklara rağmen hayallerini gerçekleştirebilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Can Yoldaşım ile Hint dizisi hayranlarına heyecan dolu dakikalar yaşatıyor.

Yönetmen: Sumeet Hukamchand Mittal
Senaryo: Shashi Sumeet Mittal, Raghuvir Shekhawat, Seema Mantri
Oyuncular: Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila Nimbalkar
Tür: Romantik – Dram

Eklenme Tarihi: 2022/04/29
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE