Dizi 'Can Yoldaşım'

Can Yoldaşım 285. Bölüm İzle 11 Mayıs 2022 Çarşamba

Can Yoldaşım Dizisi 285. Bölüm İzle

11 Mayıs 2022 Çarşamba

PURU HER ŞEYİ İTİRAF EDİYOR

Can Yoldaşım dizisinde Sandiya’nın planı sayesinde Puru her şeyi bir bir itiraf eder. Tüm söyledikleri haber kanallarında yayınlanan Puru layık olduğu cezayı alacak mı? Ekranların sevilen günlük Hint dizisi Can Yoldaşım 11 Mayıs Çarşamba günü yayınlanan son bölümü 285. bölümüyle izle7.com’da.

285. Bölüm

Sandiya büyük bir plan hazırlar ve Puru’nun gerçek yüzünü göstermek için harekete geçer. Polis arkadaşları yardımıyla Puru’yu tuzağa düşüren Sandiya, onun her şeyi itiraf etmesini sağlar. Puru Sandiya’nın amirine onu görevden alması gerektiğini söylese de başarılı olamaz. Sandiya’nın kendisi için çok büyük bir tehlike olduğunu söyleyen Puru onu akıl hastası olarak göstermek istediğini söyler. Anuca’nın terörist olarak görülmesini sağlayan Puru Sandiya’nın tüm planı bozduğunu belirtir. Puru hak ettiği cezayı alacak mı?

***

SANDİYA VE SURAJ’IN ÖYKÜSÜ CAN YOLDAŞIM İLE KANAL 7’DE

Sevilen Hint dizilerini izleyicisiyle buluşturan Kanal 7 yepyeni bir diziye daha ev sahipliği yapıyor. Orijinal adı Diya Aur Baati Hum olan Can Yoldaşım, Kanal 7 ile Hint dizisi sevenlerin karşısına çıkıyor. Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Bir yanda hırslı ve eğitimli Sandiya diğer yanda eğitimini tamamlayamamış şeker ustası Suraj… Yolları bambaşka bir şekilde karşılaşan iki gencin öyküsü Can Yoldaşım ile izleyicisiyle buluşuyor. Sevgi dolu bir ailede büyüyen Sandiya Kothari, babası Arvind’in polis olma hayalini gerçekleştirmek ister. Fakat babasının terör saldırısında hayatını kaybetmesi Sandiya’nın tüm hayallerini yıkar. Sandiya’nın kardeşi Ankur, ablasını şekerlemeci olan Suraj Rathi ile evlendirmeye çalışır. Suraj, Rajasthan’daki orta sınıf geleneksel ailesinin varisidir. Annesi Santos oğlu için uygun bir gelin adayı arar. Bu sırada karşısına çıkan Ankur, ablasının Suraj’a uygun bir eş olduğunu söyleyerek onu ikna eder. Amacı tüm bağlarından kurtulup bir an önce yurt dışına çıkmak olan Ankur, ablasının eğitimiyle ilgili Santos’a yalan söyler. Suraj’ın annesi Santos ve Ankur bu iki genci evlendirmek için sözleşir. Fakat bu evlilikte Sandiya’yı bekleyen birçok zorluk vardır. Ankur’un söylediği yalanlar Sandiya’ya nasıl zarar verecek? Suraj, annesine karşı karısını savunabilecek mi? Sandiya tüm olumsuzluklara rağmen hayallerini gerçekleştirebilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Can Yoldaşım ile Hint dizisi hayranlarına heyecan dolu dakikalar yaşatıyor.

Yönetmen: Sumeet Hukamchand Mittal
Senaryo: Shashi Sumeet Mittal, Raghuvir Shekhawat, Seema Mantri
Oyuncular: Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila Nimbalkar
Tür: Romantik – Dram

Eklenme Tarihi: 2022/05/10
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE